RuyaTabirleri.com

Rüyada Sex Görmek

Rüyada sex görmek, bazı durumlarda hayırlar ve menfaat elde etmeye, bazen de kişinin sıkıntıya girmesine veya zina işlemesine yorulmaktadır. Bu rüya isteklerinizin gerçekleşeceğinize, bekârlar için yakında evlenmeye ve hayırlı bir eşe; evliler bu rüyayı görse hanımının hamile kalacağına, güzel ve ileride anne babasına hayırlı bir evlada işarettir.

Rüyada Ölmüş Birisi İle Sex Yapmak

Bu rüyayı gören kimse,  eğer bir dileği varsa yakında tüm arzu ve istekleri gerçekleşir. Bazen de yardıma muhtaç olan veya acz içinde bulunanlar için, gelecek yardıma; sıkıntı yaşamadan elde edilecek mala ve paraya; kişinin yakın zamanda önüne çıkacak parlak bir fırsatı değerlendirmesi sonucu büyük başarılar elde etmesine işarettir. Eğer ölen kişi tanıdıksa, onun malından yararlanır ve Mirasından Pay Alırsınız.

Rüyada Kendisine Helal Olan Birisi İle Sex Yapmak

Rüyasında kendisine helal olan bir kimseyle sex yapan kişi insanların takdirini ve saygısını kazanır. bu rüya işte yükselmenin, çalışma hayatında parlak girişimlerin, ticaret yapanlar için kazançlı atılımları habercisidir. Bu rüyayı gören kimse her anlamda büyük ün sahibi olacağı, oldukça güzel bir döneme gire. Kendisine haram olan kişiyle birlikte olmak ise anlatılanların tam tersidir.

Rüyada Ecnebi Biriyle Sex Yapmak

Rüyasında ecnebi, yani yabancı bir kadın veya erkekler sex yapan kişi bu dünyada istediği her şeye kavuşur. Bu rüya dünyaya yönelip burada mutlu olmadır; fakat bu kimsenin ahirette nasibi yoktur. Allah’tan uzaklaşıp, emir ve yasaklarından kaçınmamaya, dini anlamda mertebenin düşmesine, sadece dünyada mutlu olup ahirette sıkıntı çekmeye işaret olan bir rüyadır.

Rüyada Kendisi İle Sex Yaptığını Görmek

Bu rüyayı gören kimse, bir topluluğa amir olur veya işinde yükselerek makam sahibi olur. Aynı zamanda bu rüya yüksek gelire, geçiminizi kolayca kazanacağınıza işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,