RuyaTabirleri.com

Rüyada Seyahat Etmek

Rüyada seyahat etmek, rüya sahibinin sorumluluk sahibi olduğuna, üzerine aldığı her işi yerine getirdiğine, hiçbir işini eksik, gelişi güzel ya da öylesine yapmadığına işaret eder. Rüya sahibi yaptığı işin ne olduğuna bakmaksızın o işi en iyi şekilde yapma telaşında ve amacındadır. İstediği şey üzerine düşeni yapmak ama en iyisi olması için uğraşmak ve kayda değer bir şeyler ortaya çıkarmaktır. Rüyada seyahat etmek işini layığıyla yerine getirmek anlamına gelir.

Rüyada Seyahat Ettiğini Görmek

Rüyasında seyahat ettiğini gören kişi başarılı ve kusursuz çalışmaları sayesinde övgü dolu sözlere layık görülür ve çevresindekilerinin takdirini toplar. Rüya sahibi öylesine güzel ve başarılı bir iş yapacaktır ki herkes kendisini hayranlıkla ayakta alkışlayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Otobüsle Seyahat Etmek

Rüyasında bir otobüse binip yolculuk ettiğini gören kişi bulunduğu yerden başka bir yere gidecek, kendisi için çok hayırlı ve uğurlu olacak bir mekân değişikliği yaşayacak demektir. Bu rüyanın anlamı, tebdili mekânda ferahlık olduğu şeklindedir.

Rüyada Uçakla Seyahat Etmek

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan köklü ve güzel gelişmelere tabir edilir. Rüya sahibi hayalleri ve hedefleri doğrultusunda hareket edecek, bu yolda başarı elde edecektir. Bu da kendisine büyük mutluluk ve keyif verecektir.

Rüyada Gemiyle Seyahat Etmek

Rüya sahibi için olumlu sözler duymasına ve güzel haberler almasına işaret eder. Hayırlı bir rüyadır. Rüyasında gemiyle seyahat ettiğini gören kişinin geleceği parlak kaderi de güzeldir.

Rüyada Trenle Seyahat Etmek

Rüyada trenle seyahat etmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve hayırlı bir yolculuk ile yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda, kişinin olumlu yönde ama çok ağır ilerleyen bir işi olduğuna sonunun hayır getireceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Seyahat Etmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Büşra (22 Şubat 2014 saat: 08:23)

    Once bir otomobildeyim icinde ailem yok genc insanlar var.Kisa surede bi feribotun orada oluyoruz sonra benim gercek hayatta hoslandigim asik oldugum biri var oda benim yanimda geliyo gemiye biniyoruz.Sonra bi evde buluyorum kendimi ilk geldigimizde buyuk bi salon salonda mavi ve kocaman koltuklar var ikimizde atiyoruz o koltuklara kendimizi birbirimize bakiyoruz .Sonra ben onun tirnagina dokunuyorum konusuyoruz bu kadar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,