RuyaTabirleri.com

Rüyada Seyahat Görmek

Rüyada seyahat görmek, rüya sahibinin gelecekle ilgili planlarına ulaşmak için yaptığı işlerin ve çalışmaların başarıya ulaştığına ve hayalindeki şeylere kavuşacağına delalettir. Uzun süren tedaviler sonunda hastalıktan kurtulmaya, hayırlı bir kısmete, evliliğe ve hayırlı haberlere yorumlanır. Aynı zamanda, iş için gerekli olanakların sağlanmış olduğuna ve artık harekete geçme zamanının geldiğine delalet eder.

Rüyada Seyahate Çıkmak

Rüyada seyahate çıkan kişinin, yeni bir işe gireceğine ve hayatını farklı bir çevre içinde geçireceğine yorumlanır. Kişinin, içindeki korkulardan kurtulup yeniden günlük yaşantısına ve ailesine, sevdiklerine ve dostlarına dönmesine delalettir.

Rüyada Seyahate Hazırlanmak

Rüyada seyahate hazırlanmak, uzun zamandır beklenen bir haberin gelişine ve merak duyulan bir konunun açığa kavuşmasına işaret eder. Hayırlı haberlerle kişinin kendisine bir yol çizmesine de yorumlanır.

Rüyada Seyahate Gidememek

Rüyada seyahate gidememek, çok istenmesine ve çok uğraşılmasına rağmen yapılan işten beklenen sonucun alınmamasına, ticarette zarar edilmesine ve hayırla başlayan bir işin yarıda kalmasına işaret eder.

Rüyada Seyahat Çantası Görmek

Rüyada seyahat çantası gören kişi için, gerekli bilgilerin toplandığına ve yapılacak işe hazır olunduğuna delalettir. Ayrıca, rüya sahibinin, beklediği bir haberin kendisine gelmek ya da getirilmek üzere olduğuna yorumlanır.

Rüyada Seyahatten Dönmek

Rüyada seyahatten dönmek, rüyayı gören kişinin kariyerinde istediği makama geldiğine, çalışmalarının başarılı olduğuna, beklediği haberlerin geldiğine ve insanlara yardım için çıktığı yolda hayırlı işler yaptığına delalet eder.

Rüyada Seyyah Görmek

Rüyada seyyah görmek, yapılmak istenen iş için sebat edilip tüm zorlukları aşmaya, birçok fedakârlıkta bulunup o işin olması için çabalamaya ve tüm kaynakları o iş için kullanmaya yorumlanır. Rüya sahibi, için çekilen çilenin meyvelerini vereceğine ve her zaman hayırlı kazançlar sağlanacağına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: