RuyaTabirleri.com

Rüyada Şeyh Görmek

Rüyada şeyh görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı sıkıntılardan ötürü karşılaştığı, çok büyük üzüntü duyduğu ve endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, çalışma hayatında çok büyük atılımlar yaparak çok hayırlı ve bereketli rızıklar kazanacağına ve dini açıdan çok büyük işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada Şeyh ile Konuşmak

Rüyayı gören kişinin, sıkıntılarından kurtulacağına, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, bu kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının sona ereceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına işaret eder.

Rüyada Şeyh Eli Öpmek

Rüya sahibinin, içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulmasına, düze çıkmasına, borçlarını ödeyip iş hayatını düzeltmesine yardım eden aile büyüklerinden birine çok büyük minnet duyduğuna, kendisine çok teşekkür ettiğine ve her zaman borçlu kalacağına tabir edilir.

Rüyada Şeyh Olmak

Çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sıkıntılardan en kısa zamanda kurtulacağına, endişelerinin son bulacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına delalet eder. Ancak başka rüya tabirlerinde olumsuz bir şekilde yorumlanmıştır. Rüya sahibinin, etrafındaki ikiyüzlü insanlardan ötürü çok kötü ve üzücü olaylar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada Şeyh Türbesi Görmek

Aile hayatında ve eğitim hayatında çok zor ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine ancak daha sonra gerçekleştirilecek çeşitli girişimler sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkılacağına, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, çok güzel ve mutluluk dolu günlerin yakında olduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şeyh Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Nermin (06 Aralık 2014 saat: 15:35)

  Selamün aleyküm ben rüyamda simsiyah giyinmiş bir topluluk gördüm tesbih çekilcekmiş aralarındaki boşluklardan baş köşeye geçip oturdum ilk önce kelime i tevhid çek diyolar o arada şeyh geldi ona tören yapıyolarmış burdanda eve gidilecek diyor eşi fes giyme töreni olcak diyor o ara ben boş bir odaya geçiyorum kimse görmeden orada çeşitli şekerler var genç bir bayan var onunla konuşuyoruz diyorki bende bunlara inanmıyorum merak etme diyor uyanıyorum yorumlarsanız çok sevinirim

 2. aygül (20 Kasım 2014 saat: 11:00)

  Rüyamda arkadaşlarimla bir denizde teknenin icindeyiz.Aniden uzakdan buyuk iki tane gemi geldi geminin ustu altin ve pahali halilar örtülmüş. Gemiden nerdeyse 50 tane zengin Şeyh indi ve siraya dizildiler.benim icimde bi korku olushtu.arkadashlarima bunlar evlilik icin geldiler yarin gideceklermish dedim. Sonra bi şeyh yardimcisi mikrofonla arkadashlarimi birer birer çağirdi ve hepsi şeyhlerden evlilik teklifi aldi, hatta biri 40milyon dolar karshiliğinda.bense sirami bekliyodum ama hic adim çağirilmiyor.gidip kaç kere onlarin önünden geçiyorum.ama beni çagirmiyolar.sadecr bir şeyh arada sirada bana bakiyor. Ben de bu durumdan cok uzuluyorum.gelip anneme anlatiyorum.

 3. gulcin (31 Ekim 2014 saat: 17:09)

  Rüyamda bir hocanin yanina gidiyordum bana diyordu sana iyi gelecek birşey biliyorum. Beni bir şeyhin yanina getiriyordu şeyh beni karanlık bi odaya alp bana diyordu sabret herşey yoluna girecek diyordu dayan Kizim cals sevdiğin orda. Ben aglyordum çok kotu. Sonra yasadigim bütün kötü anları teker teker görüyordum. Bi ara Seyhin bana bir kötülük edeceğini sandm sonra rahatladm ve ona sarldm. Tek dayanagm şey oydu ona soru soruyorum bana cevap vermiyordu herşeyin cevabini veriyordu ama en çok merak ettiğim şeyin cevabini vermiyordu.

 4. hicran (14 Haziran 2014 saat: 13:01)

  rüyamda şeyh gürdüm kapıda girerken hepizi kalktık ve başımızı eydık yüzünü güremiyordüm ben çok korktum çıkacaktım odada bana ismimle çağırdı dur dedi ben dürdüm ve bana dedi ki neden eşortman giyiyorsun neden şaçların açıktır ben örtüye uzandım elim öyle bi tıtreniyorduki örtü tutmaktan zorlanıyordum ve zorlukla örtüyü taktım bana gel diyordu onunla gitim beni bi mezarlığa gütürüyordü ve bişiler söyledi mezar açılıyordu bu senin mezarın diyordu ve ben o mezara düşüyordum şeyh yüzünü hiç gürmedim ve didiyordu arkasından bı genç geliyordu östünden siha bi elbise vardı elini bana uzatıyordu çıkartıyım senı diyordu ben elimi uzatım mezardan çıktım ve öyle uyandım

 5. yaprak (20 Mayıs 2014 saat: 13:53)

  Ruyamda seyh gördüm beni birine istemeye geldi ben ilk basta yok dedim sonrada evet dedim ondan sonra uyandim…baska bir ruya gordum beni evlatlik birine vermisler ama ben bunu bilmiyorum abi olarak gordugum biri bana dediki seni birine gondercem sen once onunla birlikte olcan sonrada seni birakacak dedi bende ilk basta nasil olur dedim olur yoksa kurtulamazsin dedi bende tmm dedim sonra bana dediki sen disarda bekle biz arabaya bindikten sonra sen hemen kac ve o adama git dedi bende tamam dedim bi baktimki abi dedigim kisi o adamla konusurken dediki birlikte olduktan sonra onu oldur dedi bende bunu duyunca arabaya bindim kacmaya calistim arabaya bindim tam kactim derken arabayi durdurdu ve o adam beni indirdi benimle gelceksin dedi ama sen beni oldurceksin dedim yok dedi ben ona yalvarmaya basladim ne olur beni oldurme bana nikah kiy esin olim dedim kimseyede soyleme senin yaninda oldugumu hem bi kizim var onada baba olursun dedim ama yinede cok korktum boyle iste

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,