RuyaTabirleri.com

Rüyada Şeyhini Görmek

Rüyada şeyhini görmek, rüyayı gören kişinin sağlığa, huzura, mutluluğa, kazanca, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bundan sonra geçim derdi olmadan, sıkıntı çekmeden ve deyim yerindeyse eğilip bükülmeden yaşayacağına işaret eder. Hayatın kolaylaşmasına, işlerin yoluna girmesine, maddi yükümlülüklerin ve borçların azalmasına tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kolay bir hayata sahip olacağına yorulur.

Rüyada Kendi Şeyhini Görmek

Rüyayı gören kişinin güzel ahlaklı ve imanlı kimse olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin işine dört elle sarıldığı gibi inancına da sıkı sıkıya bağlı kalacağına, dine ve Allah’a yakınlaşacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine rivayet edilir.

Rüyada Nakşibendi Şeyhini Görmek

Rüyayı gören kişinin ettiği duaların ve tövbelerin kabul olması sayesinde kurtuluşu yakalayacağına, korkularından, kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine yorulur.

Rüyada Şeyhinin Elini Öpmek

Rüyayı gören kişinin âlim kimse olacağına, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına rivayet edilir. Kişi aynı zamanda dünya hayatında da çok iyi makamlara ulaşmayı başaracak demektir.

Rüyada Şeyhinin Öldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin uzun, sağlıklı ve güzel bir hayatı olacağına, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, geleceğinin parlak olacağına ve kişinin başarıda sınır tanımayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin Allah’ın kendisine verdiği rızık ve hayat için ona hergün şükrü eda edeceğine işaret eder.

Rüyada Şeyhe Hizmet Etmek

Rüyayı gören kişiyi onurlandıracak ve toplum içinde itibarını arttırarak yüceltecek, önemli, büyük ve ciddi işler yapacağına ve böylece yükselerek en büyük hedeflerinden birine ulaşmayı başaracağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,