RuyaTabirleri.com

Rüyada Seyirci Görmek

Rüyada seyirci görmek, iyi işler yaparak tarihe geçmek, yeteneklerini sergileme imkanı bulmak, el işi ile alakalı bir bölümde eğitim almak veya el işi yaparak para kazanmak demektir. Seyirci gören kimselerin hayatları her an eğlenceli ve hareketli olur. Sıkıntı duymadan, başkalarının işlerine karışmadan ve kendi işine de başkalarının müdahale etmesine izin vermeden, bildiğini okuyan kimselerin nihayetinde erişecekleri başarı dolu hayatın ifadesidir. Zorluklardan hiçbir surette kaçmayan kişinin yapacağı her atılımın kendisine para ve şöhret olarak geri döneceğine, fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine de tabir edilir. Kariyer dolu bir iş hayatı, başarılı projelerde yer almak, ismini yukarılara yazdırmak ve kendi alanında herkesin aradığı uzman biri haline gelmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Tiyatro Seyircisi Görmek

İş başvurularında mülakat aşamasında çok etkileyici bir tavır sergilemek ve çok zor bir yere girmek, yüksek bir makamdan işe başlamak, herkesten fazla maaş almak veya kariyer basamaklarını çok hızlı tırmanmak manasına gelir. Toplulukları etki altına alacak kadar büyük bir hitabet ustası olmaya, tiyatro veya sinema gibi gösteri alanlarında başarı elde etmeye, ün sahibi olmaya ve zengin, göz önünde bir hayat sürmeye de tabir edilir.

Rüyada Seyircilerden Alkış Almak

Başarı ve zenginlik demek olan rüya, ailesini yaptığı işlerle gururlandıran bir evlat olmanın da işaretini verir. Gençler için çok parlak bir geleceğe, kendi işini kurmaya, verimli atılımlar ve girişimlerde bulunmaya delalet ettiği gibi, kişinin çıkarlarına uygun koşullar elde edeceğine ve çevresindeki kimselerin kıskanç bakışlarını üzerine çekeceğine de yorulur.

Rüyada Seyirci Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayatının kontrolünü kaybeden, geçmişte büyük fırsatlar kaçıran ve bundan dolayı pişmanlık duyan kimselerin sıkıntılarını ifade eder. Kendi hayatına seyirci kalmak şeklinde de tabir edilen rüya, yaşadıklarından tatmin olmamaya, elde ettiklerini beğenmemeye de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!