RuyaTabirleri.com

Rüyada Seyretmek

Rüyada seyretmek, rüya sahibinin, çok büyük mutluluklar yaşadığına, işlerinin her geçen gün daha güzel ve daha hayırlı bir hal alacağına, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine ve işlerinden büyük kazançlar elde edeceğine tabir edilir. Aynı zamanda, yaşadığı kötü olayların kısa zaman içinde düzeleceğine alamet eder.

Rüyada Denizi Seyretmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, bu durumların yerini mutluluğa bırakacağına, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve sevdiği kişilere sorunlarının çözümünde çok yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada Manzara Seyretmek

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde ve aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşacağına ve sıkıntılı olduğu günleri çok geride bırakacağına işaret eder.

Rüyada Televizyon Seyretmek

Rüyayı gören kişinin, aile ve iş hayatındaki huzurunun kaçmasına sebep olan kişilerin varlığına, bu kişilerden çok büyük zararlar görüleceğine, ister istemez başının belaya gireceğine, çok büyük sorunlar yaşayacağına, bu sorunlardan ötürü kendisini kötü hissedeceğine ve uzun bir süre boyunca bu durumdan kurtulamayacağına alamet eder.

Rüyada Yıldızları Seyretmek

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde ortaya koyacağı büyük başarılar ve eline geçecek olan fırsatlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin çok iyi olacağına ve büyük kazanç elde edeceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,