RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Şeytan Taşlamak

Rüyada şeytan taşlamak, iş hayatında yapılan çalışmaların daha verimli olması için alınacak yeni araç gereçler için alınmış olan borcun ödenmesine ve üretimin artması sayesinde çok büyük kazanç sağlayıp rakiplere ve düşmanlara üstün gelmeye ve kazanılan para ile de yardıma muhtaç insanlara yardım edip destek olamaya tabir edilir.

Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, Allah yolunda ilerlediğine, dinine bağlı olduğuna ve ibadetlerini hakkı ile yerine getirdiğine işaret edilir.

Rüyada Şeytan Görmek

Rüyada şeytan görmek, rüya sahibinin, insanlara zarar veren, herkese kötülük yapan ve işlerini kavga ve dövüş ile halleden birisi olduğuna ancak eğer hayırlı bir hayat ve güzel bir yaşam istiyorsa eğer bu huylarından ve davranışlarından vazgeçip iyi ve yardımsever bir insan olup Allah yoluna girmesi gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Şeytan Öldürmek

Rüyada şeytan öldürmek, iş hayatında ve aile hayatında başına gelecek sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulabilmek için yeteri kadar bilgiye, yeteneğe ve güce sahip olduğuna işaret edilir.

Rüyada Şeytanla Gizli Konuşmak

Rüyada şeytanla gizli konuşmak, hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, hayatındaki akıllı ve ilim sahibi insanları tuzağa düşürmesine tabir edilir.

Rüyada Şeytanlara Reislik Etmek

Rüyada şeytanlara reislik etmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında yapılacak çalışmalarda arkadaşlarına ve astlarına liderlik yaptığına delalet edilir. Aynı zamanda, iş hayatında çok iyi işler yaparak çok para ve mal kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Şeytanı Neşeli Görmek

Rüyada şeytanı neşeli görmek, rüyayı gören kişinin, uzunca bir süredir cinsel arzuları ile ilgilendiğine tabir edilir.

Rüyada Şeytanları Bağlamak

Rüyada şeytanları bağlamak, sıkıntılarından kurtulmak için yakın akrabalarından ve dostlarından destek alır ve yardım görür. Ayrıca, çok büyük bir üne kavuşmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: