RuyaTabirleri.com

Rüyada Şeytanı Görmek

Rüyada şeytanı görmek, hiç iyi şekillerde tabir edilmez ve hayırlara yorulmaz. Rüyayı gören kişinin başarısızlık üstüne başarı, hata üstüne de hata yapma talihsizliğine düşeceğine, nefsine yenileceğine, zaaflarına kapılacağına, kendisini Allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına sonradan da pişman olup, üzüleceğine ve huzursuz günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin kendisine yakışmayacak, toplumdaki yerini kaybetmesine neden olacak, ailesinin adını kirletecek ve yüzünü yere eğdirecek şeyler yapacağına alamet eder. Kişi insanlar tarafından ayıplanacağı, horlanacağı ve dışlanacağı adımlar atacak demektir.

Rüyada Şeytanı Öldürmek

Rüyayı gören kişinin kötü alışkanlıklarından ve kendisine hayır getirmeyecek düşüncelerinden arınacağına, ulvi kimse haline geleceğine, hikmet sahibi olacağına ve dinde olgunlaşarak doğru yolu bulacağına rivayet edilir. Rüya sahibi tövbe ederek günahlarından arınacak demektir.

Rüyada Şeytanı Dövmek

Rüyayı gören kişinin düşmanlarını yeneceğine, rakiplerini de alt edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin zarar etmesi ve zor durumlara düşmesi için planlar yapan bazı art niyetli kişilere meydan okuyacağına ve onlara üstün gelerek amacına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Şeytanı Yenmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde küçük hesaplar yapan menfaatçi, fesat, hilekâr kimselerden kurtulacağına, bu sayede kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Şeytanı Boğmak

Rüyayı gören kişinin başta kendine olan inancı ve güveni sonra da hırslı ve azimli olması sayesinde kafasına koyduğu her işi layığıyla yerine getireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin arzuları, hayalleri, hedefleri ve beklentileri karşısında asla geri adım atmayacağına ve kazanmak için insanüstü bir çaba göstereceğine alamet eder ve hayırlara yorulur.

Rüyada Şeytanı İnsan Kılığında Görmek

Rüyayı gören kişinin kötü bir insanın hedefinde olduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şeytanı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. fatih (28 Aralık 2014 saat: 08:25)

    Ruyamda ilk basta seytan olduğunu anlamadığım bir insanla arkadastim bir sure sonra icimdeki guzel duygularin kayboldugunu anladim hissettim kiz arkadasim vardı ondan uzak durdum kendimi duzeltim sana gelecegim dedim. Şeytanla baş başa kaldık bana bir cd getirdi icinde ilgimi çekecek güzel görüntüler oldugunu söylüyordu ama günah oldugunu anladim canim istiyordu ama en sonunda vaz gectim ayetel kursuyu okumak istedim beceremedim seytan iliklerime kadar işlemişti seytandan yardım istedim ayetel kursuyu biliyorsan bana yardimci ol diye ama yardım etmeyeceğini soylemesi üzerine kız arkadaşım gözümde canlandı ve diğer sualari okudum felak falan ama cok etki etmedi sonra nas suresi geldi aklima seytanin ve cinsi seylerden kurtulmak yaziyordu diye hatirladim ve okumaya basladim her bitirdigimde biraz daha büyüdüm biraz daha büyüdüm ustune ugledim sonra ihlas.i tebbeti fil suresini en sonundada ayetel kursuyu okudum ve seytan yok oldu sonunda

  2. Yilmaz karakus (26 Ekim 2014 saat: 17:20)

    Ruyamda cok guzel bir kiz yatagima yatmis sehvetle gozume bakiyordu gozleriyle beni gunaha cagiriyordu gittim dudagindan sadece bir kez optum ve geri cekildim ve dusundum bu guzel Kiz kimdir Ben tanimiyorum bu Kiz olsa olsa seytandir dedim ve kizi tutdugum gibi kaldirip yet den yere vurdum okadar cok vurdumki kizin butununu sol avcumun icine aldim ve yakacaktim bu esnada cakmak ararken zaman gecti ve uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,