RuyaTabirleri.com

Rüyada Şeytanı Görmek

Rüyada şeytanı görmek, hiç iyi şekillerde tabir edilmez ve hayırlara yorulmaz. Rüyayı gören kişinin başarısızlık üstüne başarı, hata üstüne de hata yapma talihsizliğine düşeceğine, nefsine yenileceğine, zaaflarına kapılacağına, kendisini Allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına sonradan da pişman olup, üzüleceğine ve huzursuz günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin kendisine yakışmayacak, toplumdaki yerini kaybetmesine neden olacak, ailesinin adını kirletecek ve yüzünü yere eğdirecek şeyler yapacağına alamet eder. Kişi insanlar tarafından ayıplanacağı, horlanacağı ve dışlanacağı adımlar atacak demektir.

Rüyada Şeytanı Öldürmek

Rüyayı gören kişinin kötü alışkanlıklarından ve kendisine hayır getirmeyecek düşüncelerinden arınacağına, ulvi kimse haline geleceğine, hikmet sahibi olacağına ve dinde olgunlaşarak doğru yolu bulacağına rivayet edilir. Rüya sahibi tövbe ederek günahlarından arınacak demektir.

Rüyada Şeytanı Dövmek

Rüyayı gören kişinin düşmanlarını yeneceğine, rakiplerini de alt edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin zarar etmesi ve zor durumlara düşmesi için planlar yapan bazı art niyetli kişilere meydan okuyacağına ve onlara üstün gelerek amacına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Şeytanı Yenmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde küçük hesaplar yapan menfaatçi, fesat, hilekâr kimselerden kurtulacağına, bu sayede kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Şeytanı Boğmak

Rüyayı gören kişinin başta kendine olan inancı ve güveni sonra da hırslı ve azimli olması sayesinde kafasına koyduğu her işi layığıyla yerine getireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin arzuları, hayalleri, hedefleri ve beklentileri karşısında asla geri adım atmayacağına ve kazanmak için insanüstü bir çaba göstereceğine alamet eder ve hayırlara yorulur.

Rüyada Şeytanı İnsan Kılığında Görmek

Rüyayı gören kişinin kötü bir insanın hedefinde olduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: