RuyaTabirleri.com

Rüyada Seyyar Satıcı Görmek

Rüyada seyyar satıcı görmek, gelip geçici işlerle vakit harcayan kişilerin artık kendilerine yeni hedefler belirleyeceklerine, var olan maddi gelirlerine ek kaynaklar bularak daha rahat yaşama imkanına kavuşacaklarına yorumlanır. Kişiye sunulacak, ayağına gelecek ve sevinçle karşılanacak bazı tekliflerin, fırsatların da habercisi olan rüya, hesapta olmayan iyi haberler ve gelişmeler sayesinde yüzü gülmek manasındadır. Mal, mülk konusunda sıkıntı yaşamayacak olan kişilerin kendileri dışında sevdikleri insanların maddi yaşantılarına da önemli katkılar sağlayacaklarına, eli bol, gönlü bol biri olarak yardıma ihtiyacı olanlara hemen el uzatılacağına da tabir edilir. Sevap işlemeyi seven, herkese yardım eden, ekmeğini bölüşen biri olunduğunu, pek çok insandan alınan hayır duaları sayesinde başına dert, sıkıntı gelmeden yaşanılacağını da ifade eder.

Rüyada Seyyar Satıcıdan Alışveriş Yapmak

Seyyar satıcıdan alınan ürünün ne olduğuna göre yorumlanır. Çorap almak geçici bir sıkıntıya, etek almak, bir işte acele karar vermekten dolayı endişelenmeye yorumlanırken, nazar boncuğu almak hastalıktan ve kem gözlerden kurtulmaya, ayakkabı almak yeni bir işe başlamaya, çiçek almak sevilen kimseyle evlilik tarihi hakkında konuşmalar yapmaya yorumlanır. Maddi değeri yüksek bir eşya almak gerçek hayatta da yüksek gelir getiren bir yatırım yapmak yahut mal almak demektir.

Rüyada Seyyar Satıcı Olduğunu Görmek

Kendisinin seyyar satıcı olduğunu ve ürünler sattığını gören kişiler mesleklerinde sürekli yenilenmek için kurslara ve seminerlere katılırlar. Kendisine yatırım yapan rüya sahibinin emeklerinin karşılığını yöneticilerinden göreceği takdirle alacağını ve iş yaşantısında herhangi bir sorunla karşılaşmayacağını, gelirinin ise ömür boyu kendisine yetecek kadar yüksek olacağını müjdeler.

Rüyada Seyyar Satıcı Görmenin Psikolojik Yorumu

Bazı düşünceler arasında sıkışıp kalmak, kendine yön çizmekte zorlanmak, hayatla alakalı önemli konularda başkalarının düşüncelerini almadan hareket edememekten doğan sıkıntının ifadesidir. Rüya sahibi kendisine yeteri kadar güvenmediği veya şartların yetersiz olduğunu düşündüğü için harekete geçemiyor anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!