RuyaTabirleri.com

Rüyada Seyyid Görmek

Rüyada seyyid görmek, ilim irfan sahibi kimse olmaya ve insanlara yol göstermeye, cahilleri bilgilendirmeye ve inanmayanları inananlardan eylemeye delalet eder. Rüya sahibinin hikmet sahibi biri olacağına ve hidayete ereceğine delalet eder. Yüce gönüllülüğü ile insanlar tarafından sayılan, sevilen ve takdir gören birinin varlığına yorulur. Çok hayırlı bir rüyadır ve sağlıklı olmaya, uzun seneler mutlu yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Peygamber Soyundan Birini Görmek

Rüyada peygamber soyundan birini görmek, sıkıntının ve zahmetin biteceğine, hayatın yoluna gireceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, huzurlu ve sağlıklı olmaya işaret eder. Kötü günlerin biteceği anlamına gelirken bundan sonrası için rahat etmeye ve dilediğince bir hayat sürmeye alamet eder.

Rüyada Seyyide Görmek

Rüyada seyyide görmek, büyük şans ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin Allah’ın lütuf ve nimetlerinden en iyi şekilde nasipleneceğine, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına, hayallerinin ve arzularının da Allah’ın izniyle gerçekleşeceği anlamına gelir.

Rüyada Nakübül Eşraf Görmek

Rüyada nakübül eşraf görmek, mesleğinde başarıya ulaşmaya, zafer elde etmeye, rakipleri geride bırakmaya ve bu sayede hem zengin hem de mutlu olmaya delalet eder. Rüya sahibinin işinde en yüksek konuma geleceğine, büyük ve önemli bir kimse olacağına ve adının herkes tarafından duyulacak projelere imza atacağına delalet eder.

Rüyada İmam Görmek

Rüyada imam görmek, tövbelerin ve duaların kabul olacağına, kısmetin ve şansın açılacağına, rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine ve sorunlarının çözüleceğine alamet eder.

Rüyada Müezzin Görmek

Rüyada müezzin görmek, kendisinden hayır görülecek alim kimseye, onun sayesinde inancını güçlendirmeye, dinde olgunlaşmaya, manevi huzuru yakalamaya ve bir ömür secde ederek yaşamaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: