RuyaTabirleri.com

Rüyada Sıcak Ekmek Görmek

Rüyada sıcak ekmek görmek, daha ziyade hane içiyle tabir edilir. Hane içinde, aile bireylerinin birbirleri arasındaki sıcaklığa, birbirlerine olan düşkünlüğüne, huzura, sakinliğe, evdeki ışığa ve mutluluğa ve bütün bu güzel hislerin ve olguların karşı tarafa geçmesine tabir edilir. Bu haneye giren kişi, evdeki olumlu ve güzel elektrikten hemen etkilenir ve neşesi yerine gelir içi huzur dolar. Rüyada sıcak ekmek, aynı zamanda hiç kesilmeyecek rızık olarak değerlendirilir.

Rüyada Sıcak Ekmek Yemek

Rüyada sıcak ekmek yemek, afiyette olmaya delalet eder. Rüya sahibinin zengin olacağına fakat tıpkı azla yetinmeyi bilip, kendi yağında kavrulduğu günlerdeki kadar mütevazı kalmayı başaracağına ve bu sayede hiç dost kaybetmeyeceğine bilakis daha fazla edineceğine yorulur.

Rüyada Sıcak Ekmek Almak

Rüya sahibinin sağlığa ve paraya sahip olacağına tabir edilir. Yani hem rızık hem de varlık sahibi olmak aynı zamanda da hastalıklardan kurtulmak anlamına gelir. Rüya sahibinin önü açık demektir.

Rüyada Ekmek Yemek

Rüyada ekmek yemek, genel anlam itibariyle nimet sahibi olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin nimetten yana şanslı ve kısmetli olacağı, lüksünü ve rahatlığını kaybetse bile evinde kaynayan bir tas çorbasının daimi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ekmek Kesmek

Rüya sahibinin kendisi gibi paylaşmayı bilen, geniş gönüllü dostları olacağına ve bu dostlukların gelip geçici değil, ömürlük olacağına delalet eder.

Rüyada Taze Ekmek Görmek

Rüya sahibine dışarıdan iletilecek bir haber olarak değerlendirilir. Kişi, bu haberi alır almaz hemen harekete geçecek ve bir kişiye faydalı olacaktır.

Rüyada Ekmek Kırıntısı Görmek

Rüya sahibinin iyi niyetini ve güvenini boşa çıkaracak olan bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kimse rüya sahibini aslında hak etmiyor diye ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,