RuyaTabirleri.com

Rüyada Sıcak Ekmek Yemek

Rüyada sıcak ekmek yemek, tamamlanmamış işlerin hızla sonuç vereceğini ve kişinin eski çalışma azmine yeniden kavuşacağına, hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına işaret eder. Çok çalışmanın ve sonuçlarının güzel olmasının da müjdesini veren rüya, kişinin tamamen kendi alın teri ile kazandığı rızka sahip olduğunu, İslami açıdan da evinin bereketinin helal lokmalar yendiği için hep artacağına delalettir. Rüyasında sıcak ekmek yiyen kişinin karşısına pek çok farklı fırsat çıkar ve şansı da açık olur. Özellikle yeni bir hayat kurma telaşında olanlar için sayısız güzel fırsatı simgeleyen rüya, hastalıklarda muazzam bir iyileşme görüleceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Ekmek Pişirmek

Kendi işinin başına geçerek, insanların gözünde kıskanılacak bir yönetici durumuna gelineceğini, ekmeğini kazanırken her zaman doğru yolu tercih edip, haksızlık etmeden işine devam edeceğini bildiren rüya, kişinin kazancının da giderek artacağını tabir eder. Alın teri ile kazanılan paranın, rüya sahibinin evinde hep berekete neden olacağını, bencillikten uzak, başka insanların da yardımına koşulacağını bildirir. İslami olarak, bu rüyayı gören kimse, zor durumda olan kişilere yardım ettiği için hiç sıkıntı çekmez ve her zaman dua alır. İşlerin yolunda gitmesi nedeni ile huzurlu bir hayat yaşanacağı anlamına da gelir.

Rüyada Soğuk Ekmek Yemek

Soğuk ekmek, huzurun kaçması şeklinde tabir edilir. Özellikle ev ve iş hayatında kişiyi son derece olumsuz etkileyecek durumların ortaya çıkması, beklenmeyen kişilerden olumsuz sözler işitilmesi ve işten ayrılmaya varacak tartışmalı ortamlarda kalınacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Sıcak Ekmek Yemenin Psikolojik Tabiri

Aile hayatında sorunlar olan veya aile bireylerinin çok büyük bir kısmını kaybedip, yalnız kalmış kişilerin yaşadığı zorlukları temsil eder. Sıcak bir yuva isteğinin, kazancı yüksek bir işe sahip olma hayalinin de sembolü olan rüya, temiz kalpli ve yardımsever bir kişiliğe de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: