RuyaTabirleri.com

Rüyada Sıcak Görmek

Rüyada sıcak görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha iyi bir iş hayatına sahip olacağına delalet eder. Aynı zamanda, hayırlı bir kısmet ile tanışıp evlilik yolunda ilk adımların atılacağına tabir edilir.

Rüyada Sıcak Ekmek Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirmesi, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve çok doğru adımlar atması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, büyük bir zenginliğe sahip olacağına ve gireceği işlerde bu zenginliği kullanarak hem daha çok kazanç elde edeceğine hem de çok rahat bir şekilde hareket edileceğine delalet eder.

Rüyada Sıcak Su Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı büyük ve başarılı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, bu kazançlar ile aile hayatının daha güzel bir hal alacağına, kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada Sıcak Yemek Görmek

Rüya sahibinin, hiç beklemediği ve hiç tahmin etmediği bir yerden gelecek olan çok büyük sıkıntılar ile boğuşacağına, bu yüzden işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine ancak bir türlü ne yapması gerektiğini bulamayacağına rivayet eder.

Rüyada Sıcak Çay Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayat içinde kendisini çok yıprattığı ve çok yorduğu için büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu yüzden yakın zamanda hastalanacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!