RuyaTabirleri.com

Rüyada Sıcak Su Görmek

Rüyada sıcak su görmek iyi değildir, zorluk, sıkıntı ve zahmet anlamına gelir. Rüya sahibinin gözyaşı dökeceği bazı olayların yaşanacağına ya da haberlerin alınacağına işaret eder. Efkârlanmaya ve dertlenmeye tabir edilir. Rüya sahibini, iş hayatından ve en sevdiği sosyal aktivitelerden alıkoyacak bu nedenle de üzülmesine ve sıkılmasına neden olacak bazı musibetlerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Sıcak Su İçmek

Rüyada sıcak su içmek hayır değildir. Hem maddi hem de manevi anlamda güçsüzleşmeye, bunalıma sürüklenmeye, içine dönmeye ve eve kapanmaya delalet eder. Rüya sahibinin bir süre depresif ve melankolik bir ruh halinde olacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Sıcak Su Dökmek

Rüyada sıcak su dökmek, rüya sahibinin dini vecibelerine işaret eder. Kişi, kulluk görevini aksatmayan, imanı yüksek, vicdanı tam, dürüst ve ahlaklı biri olarak tasvir edilir.Bu rüyayı gören kimse, hak yolundan ayrılmayan ve bu yolda hep sevap olan güzel işler yapan kişidir.

Rüyada Sıcak Su Kaynağı Görmek

Rüyada sıcak su kaynağı görmek, çözümün nerede olduğunu anlamak demektir. Rüya sahibinin dertlerine çareleri yanlış yerlerde aradığına ve bunu fark edeceğine işaret eder. Bundan sonrası rüya sahibi için artık çare ve mutluluk bulmak anlamına gelir.

Rüyada Sıcak Su ile Yıkanmak

Rüyada sıcak su ile yıkanmak kurtuluşa yorulur. Rüya sahibinin çektiği azaptan, korkudan, endişeden arınmasına ve kendini kötü hissedip karamsar olmasına neden olan bazı düşüncelerden geri durmasına, sonunda da aradığı huzura kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Sıcak Su ile Abdest Almak

Rüya sahibinin zar zor da olsa hayaline ve arzusuna kavuşacağı anlamına gelir. Yani emek vermeden, zahmet çekmeden hiçbir şeye sahip olunamayacağını fark etmesi ve mücadeleyi sürdürmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!