RuyaTabirleri.com

Rüyada Sıcak Su Görmek

Rüyada sıcak su görmek iyi değildir, zorluk, sıkıntı ve zahmet anlamına gelir. Rüya sahibinin gözyaşı dökeceği bazı olayların yaşanacağına ya da haberlerin alınacağına işaret eder. Efkârlanmaya ve dertlenmeye tabir edilir. Rüya sahibini, iş hayatından ve en sevdiği sosyal aktivitelerden alıkoyacak bu nedenle de üzülmesine ve sıkılmasına neden olacak bazı musibetlerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Sıcak Su İçmek

Rüyada sıcak su içmek hayır değildir. Hem maddi hem de manevi anlamda güçsüzleşmeye, bunalıma sürüklenmeye, içine dönmeye ve eve kapanmaya delalet eder. Rüya sahibinin bir süre depresif ve melankolik bir ruh halinde olacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Sıcak Su Dökmek

Rüyada sıcak su dökmek, rüya sahibinin dini vecibelerine işaret eder. Kişi, kulluk görevini aksatmayan, imanı yüksek, vicdanı tam, dürüst ve ahlaklı biri olarak tasvir edilir.Bu rüyayı gören kimse, hak yolundan ayrılmayan ve bu yolda hep sevap olan güzel işler yapan kişidir.

Rüyada Sıcak Su Kaynağı Görmek

Rüyada sıcak su kaynağı görmek, çözümün nerede olduğunu anlamak demektir. Rüya sahibinin dertlerine çareleri yanlış yerlerde aradığına ve bunu fark edeceğine işaret eder. Bundan sonrası rüya sahibi için artık çare ve mutluluk bulmak anlamına gelir.

Rüyada Sıcak Su ile Yıkanmak

Rüyada sıcak su ile yıkanmak kurtuluşa yorulur. Rüya sahibinin çektiği azaptan, korkudan, endişeden arınmasına ve kendini kötü hissedip karamsar olmasına neden olan bazı düşüncelerden geri durmasına, sonunda da aradığı huzura kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Sıcak Su ile Abdest Almak

Rüya sahibinin zar zor da olsa hayaline ve arzusuna kavuşacağı anlamına gelir. Yani emek vermeden, zahmet çekmeden hiçbir şeye sahip olunamayacağını fark etmesi ve mücadeleyi sürdürmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sıcak Su Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ayşegül yılmaz (25 Ekim 2015 saat: 06:52)

  Rüyamda sevdiğim adamla okuldaydık çünkü o bir öğretmen okulda şiddetli bir yağmur yağıyodu.
  Okulu koca koca kurtlar sarmıştı. Herkez biryere kaçıyodu.Ama ben sevdiğim adamın yanına gidiyodum sonra onunla beraber balkona çıktık biraz bakıştık onunla gözleri öyle güzel bakıyodu ki kendimi tutamayıp tam onu sevdiğimi söyleyip uyandım.

 2. Gamze (27 Haziran 2015 saat: 03:35)

  Merhabalar.size aklimiza cok takilan bir ruyayi sormak istiyorum anneannem ruyasinda ölmüş eşini rüyasında halının ortasina sıcak su döküyor olarak görmüş birseyler daha söylemiş dedem ama anneannem anlamamış ne anlama geliyor yorumlar misiniz?

 3. Candan (11 Mayıs 2015 saat: 00:46)

  Rüyamda arkadasimi gordum.Isyerinde calisiyordu erkek bir arkadas diger arkadaslariyla arasi bozuk sonra birden tuvalete gidiyor kendini kapatiyor vuruyorum kapiya surekli ckmyor en son cikiyor orda kaynar su dolu seyi yuzune bosaltiyor.bagirip agliyorum yuzune su dokmeye basliyorum bende soguk su muslukdan alip alip yuzune atiyorum kizlar dalga geciyor az aliyosun kovolara doldur diye bu kadar…

 4. Ahmet (18 Nisan 2015 saat: 15:30)

  Ruyamda dunurumun evinde bir buyuk kova sicak su istedim.Sonra banyosundan doldurdum ve disari kadar tasidim.Disari tasirken sadece banyonun icine dokerek disari kadar tasidim.Sonra tekrar silerek temizledim.Dunurum sildigimi begenmedi o da sildi.Sonra uyandim

 5. irem (10 Mart 2015 saat: 17:49)

  Rüyamda bir tarafı karlı bir tarafı hamam olan bir yer gördum. Arasında ikisini ayıran bi çizgi vardı. Önce karlı yere giriyordum. Çok soğuk geliyordu. Sonra hamam gibi bir sıcak suyu olan havuza girdim. Hamam düzeyinde sicakti. Daha sıcak olan bir yer olduğunu oğreniyorum ve oraya gidiyorum. Ordaki havuza da girmeye çalışıyorum, ayağim suyun içine giriyor ama sıcaklığina dayanamıyorum çikiyorum. Hatirladığima göre rüyamda dağda vardi. Bu yer oradaydi

 6. Elif (17 Aralık 2014 saat: 10:26)

  Merhaba rüyamda ikitane ütü gördüm. Birisi yeni günümüz utüsü diğeri ise eski küçük ağır ütü. Rüyanın devamında ise yola sıcak su döküyorum iki ev aşağıda olan komşunun evinin önünde duran iki beyaz kuş gelen suyun önündeki yaprakları temizleyip suyu içmeye başlıyorlar. Teşekkürler.

 7. Burçin (07 Aralık 2014 saat: 09:28)

  Kaynar suyun içinde kap kara giyinen insanlara saldıran birilerini gördüm ve onlar sakinlestirmek için kaynar suya attıklarını gördüm ve yanındaki arkadasa birisi geldi öldürülcesine dövdü döven kişide kaynar suya sokaklarından biriydi seytan gibilerdi

 8. selcuk (26 Ekim 2014 saat: 06:41)

  Rüyamda evimdeki mavi renkli muhabbet kuşunun içi sıcak su dolu çay bardağının içine girdiğini gördüm.onu her defasında sudan çıkarttıkça bardağın içine geri giriyordu.su sıcaktı elimi yakıyordu.bardağın etrafındada yeşil renkli bana ait olmayan bir papagan duruyordu.

 9. ÇİĞDEM (22 Ekim 2014 saat: 09:09)

  rüyamda annemle birlikte ( bu arada annem bana kırgın)deniz kenarında deniz kabuğu topladık,ve yine aynı yerde bir sıcak su gözesine elimi soktum elim yandı ve anneme dönüp ya su ne kadar sıcak nasıl eliniz yanmadı?diye sordum.sonra kayanın arasından birtakım kabuklu deniz hayvanları çıktı heryerden bende korktum huylandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,