RuyaTabirleri.com

Rüyada Sıçan Görmek

Rüyada sıçan görmek hayra delalet etmez. Sağlık sorunlarına, yokluğa, kıtlığa, işlerin yavaşlamasına, rızkın azalmasına, kazancın düşmesine işaret eder. Kişi rüyasında farelerin oynaştığını görürse hiçbir sağlık sorunu olmadığı halde hastalanır. Rüyada farenin, rüya sahibinin evine girmesi, rızkın ve kazancın eksilmesi anlamına gelir. Rüyada çok sayıda fare görmek ve evin içinde dolaştıklarını görmek bu durumun tam tersine bol rızık ve bol kazanç olarak yorumlanır. Rüyada farenin yuvasını görmek rızkın azalmasıdır. Rüyada farenin evde bir yerleri delmeye çalışması ise o eve hırsızların dadanacağı anlamına gelir. Fare aynı zamanda kadın ile tabir edilir. Bu kadın dedikoducu, kıskanç ve kötü niyetli bir kadın olarak tabir edilir.

Rüyada Yatakta Sıçan Görmek

Rüyada yatağında sıçan gören kişinin, çevresinde onu sürekli rahatsız eden, üzerine vazife olmayan şeylere karışan, her işte gerekli, gereksiz görüş bildiren, rüya sahibini yönetmeye çalışan, art niyetli ve fesat bir kadın olduğu anlamına gelir.

Rüyada Fare Derisi Görmek

Rüyada fare derisi de bir kadın ile tabir edilir. Bu kadın kötü niyetli, kötü düşünceli bir kadın olarak tabir edilir ve rüya sahibinin bu kötü kadın üzerinden az bir rızık elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Evde Sıçan Görmek

Rüyada evin içinde sıçan görmek iyi değildir, rüya sahibinin rüyasında evinin içinde fare görmesi, işinin kötüye gideceğini, maddi olarak zarar edeceğini ve evindeki bereketin azalacağını işaret eder.

Rüyada Fare Avlamak

Rüyada fare avlamak huyu güzel olmayan, kötü bir kadınla bir araya gelmek demektir.

Rüyada Fareye Taş Atmak

Rüyada fareye taş atmak dedikodu anlamına gelir. Rüya sahibinin kötü bir kadın hakkında dedikodu yapacağının ya da onunla bir araya gelerek başka birisinin dedikodusunu yapacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!