RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Sıçramak

Rüyada sıçramak, rüyayı gören kişi için çok büyük sıkıntılara ve sorunlara sebep olacak, ister istemez iş hayatında ve aile hayatında çok endişe ve üzüntülere yol açacak ve eş, dost ve akrabalara da büyük yük bindirecek problemlere tabir edilir. Aynı zamanda, yaşanan sorunlara ve sıkıntılara dayanma ve sabretme gücü bulmaya yorumlanır.

Rüyada Birinin Üzerine Atlamak

Rüyada birinin üzerine atlamak, iş hayatında yapılan çalışmalar ve alınan başarılar ile rakiplere ve çekemeyen kimselere üstün gelmeye tabir edilir.

Rüyada Yerden Göğe Sıçramak

Rüyada yerden göğe sıçramak, hayırlı bir amaç için ya da birilerine yardım edip destek sağlamak için bir yolculuğa çıkmaya işaret edilir.

Rüyada Bir Yerden Bir Yere Sıçramak

Rüyada bir yerden bir yere sıçramak, üzüntülü, endişeli ya da sıkıntılı olunan bir durumdan kurtulup daha iyi ve daha güzel bir duruma geçmeye delalet edilir.

Rüyada Havaya Sıçramak

Rüyada havaya sıçramak, çok büyük ve ağır bir hastalık ile boğuşup uzun ve yorucu bir tedavi dönemi geçirdikten sonra ani bir şekilde vefat etmeye işaret edilir. Aynı zamanda, iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer havaya sıçramak ve durmaksızın yükselmek, hayatın son bulacağına tabir edilir. Ya da havaya sıçrayıp dilediği gibi hareket ettiğini görmek, rüya sahibinin, çocukluğundan beri çok istediği ve her zaman hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına yorulur.

Rüyada Akarsuya Sıçramak

Rüyada akarsuya sıçramak, yaşanan krizlerden ve maddi ve manevi problemlerden kurtulmaya ve alınan yardım ve destek ile hızlı bir şekilde çok iyi duruma geçmeye delalet edilir.

Rüyada Bir Ayağı ile Sıçramak

Rüyada bir ayağı ile sıçramak, iş ya da farklı bir sebepten ötürü bir şehirden ya da bir mahalleden, başka bir şehre taşınmaya yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: