RuyaTabirleri.com

Rüyada Şiddet Görmek

Rüyada şiddet görmek, iyi değildir ve rüyayı gören kişinin hayatında başgösterecek olan huzursuzluklara, sıkıntılara, sorunlara, küslüklere ve ayrılıklara alamet eder. Rüya sahibinin düzgün, sessiz, yolunda ve mutlu giden hayatına nazar değecek ve herşey bozulacak demektir. Rüyayı gören kişi ağız tadından, neşesinden, sağlığından olacak ve afiyette giden yaşamı dağılacak demektir.

Rüyada Şiddet Uygulamak

Rüyayı gören kişinin söyleyeceği bazı sözler, atacağı bazı adımlar ya da yapacağı bir takım hareketler nedeniyle ailesi, arkadaşları ve dostları arasında görüş ayrılıklarına, bölünmelere, çatışmalara neden olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin alacağı bir karar yüzünden sessizlik bozulacak demektir.

Rüyada Şiddete Uğramak

Rüya sahibinin iş ortaklığı yapacağı kimseler nedeniyle maddi zarara uğrayacağına, güç, moral ve sermaye kaybedeceğine, zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine ve ticarete olan cesaretini de kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Babadan Şiddet Görmek

Rüyayı gören kişinin iyilik, şifa ve hayır bulacağına alamet eder ve hayır olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin kurtuluşa ereceğine ve çıkış yolları bulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin çektiği maddi ve manevi zahmetin ve sıkıntının da biteceğine rivayet edilir.

Rüyada Eşinden Şiddet Görmek

Rüyayı gören kişinin aile saadetinin hiç azalmayacağına, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, çocuklarından da her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine tabir edilir.

Rüyada Kavga Görmek

Şans, uğur, kısmet, bolluk, bereket ve zenginlik demektir. Rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gideceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına işaret eder.

Rüyada Tartışma Görmek

Rüyayı gören kişinin problemlerinin çözüleceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, kendisine olan güveninin artacağına, cesaretinin yerine geleceğine, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şiddet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (13 Aralık 2015 saat: 11:12)

    rüyamda uzun zamandır küs oldugum ama daha yeni barıstıgım arkadaslarımın evine gitmistim . orda kalıcaktım babasına yemek yedigimiz yerdeki fotografları gösterirken bana hakaret etti arkadasımla küs oldugumuz konu hakkında ben de öyle olmadıgını savunmaya basladım derken bu benim üstüme yürüdü vurmaya kalktı ama vurmadı hiç ardından ben kaçıyodum evde kızın ablası geldi annemleri telefonla aramamda bana yardım etti en son ben kaçabildim ama deli gibi aglıyorum annemler evin

  2. Vedat (10 Eylül 2015 saat: 09:03)

    rüyada İstanbul’un bir sokağındaydım ve bu sokakta herhalde tek veya iki katlı oteller vardı Kızın biri birine girip fiyat soruyordu adam Pahalı bir fiyat söyleyince kız dışarı çıkıyordu ondan sonra kızı dışarda tartaklayarak zorla içeri soktu ve Devamında Bende elinde keleşnikof Tarzı silahlı ellerinde olan adamlarla otele dalıyorduk ancak kadınların bazılarının cesetleri dolapta bazılarının Çanta şeklinde bezlere saklandığını ve kAnlarının damlacığını gördüm. Aynı rüyada tarkanla beraber konserde şarkı söylüyordum Devamında Dersane hocamla karşılaşıyorsun ve hocam araba sürüyordu bende öyle yaya bakıyordum. Bu kadar aklıma geldi şimdiden teşekkürler yorumlarınız için.

  3. omer (20 Haziran 2015 saat: 02:25)

    Ruyamda cocuklar dinden cikariliyordu musluman olan cocuklar topluca olduruluyordu bazilari suyla bogularak olduruluyordu daha sonra bir arkadasim bana bir ayat okumaya basladi ayet tam hatirlamiyorum ama guzel bir ayetti ayeti okuyan arkadasim baska bir atkadasimin bahcesinde okuyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,