RuyaTabirleri.com

Rüyada Sidik Görmek

Rüyada sidik görmek, pek de iyi değildir. Sıkıntı, zahmet ve zorluk anlamına gelir. Rüya sahibinin borçlanması ve borcunu ödeyemeyecek duruma gelmesi anlamına gelir. Ödenmeyen borçlar her geçen gün artacak ve kişiyi adeta bir borç batağının içine sürükleyecek demektir. Aksilik üstüne aksilik yaşanacağına, rüya sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine işaret eder. Rüyada sidik görmek, kişi için uğursuz bir dönemin yaklaştığı anlamına gelir.

Rüyada Sidik Yapmak

Rüyada sidik yapmak çok hayırlıdır, hastalıktan, sıkıntıdan ve zahmetten kurtulmaya işaret eder. Kişi inancı ve azmi sayesinde sebat ederek sonunda kötü günlerini yenmeyi başaracak ve bu durumdan en az zararla kurtulmayı başaracak demektir.

Rüyada Sidik İçmek

Rüya sahibi eğer devlet memuruysa şark görevini çok rahat yapacağı bir yere tayin edilecek demektir. Eğer asker olacaksa o halde çok rahat askerlik yapacağı bir yere gidecektir diye tabir edilir. Her durumda resmi bir göreve delalet eder.

Rüyada Sidik Kokusu Almak

Rüyada sidik kokusu almak mürekkep yalamaya ya da mürekkep yalamış, bilgilerini hayat tecrübeleri ile birleştirmiş bir kişiden ders almaya delalet eder. Rüya sahibi böyle bir kişinin yanında kendisinden büyük hayat dersleri alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Sidik Sıçraması

Rüyasında üzerine sidik sıçradığını gören kişi çevresinde kendisi ile alay etmek hatta iftira atarak eğlenmek isteyen kişilere istemeden de olsa bulaşacak demektir. Rüya sahibi bu kişileri kendine arkadaş bilmekle hata etmiş olacak.

Rüyada Çişini Tutmak

Rüyasında çişini tuttuğunu gören kişi, bir işten daha fazla kar elde etmek için karşısındakileri oyalayacak demektir. Bu rüya diğer yandan da rüya sahibinin sır tutmayı beceren, güvenilir ve sadık bir dost olduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,