RuyaTabirleri.com

Rüyada Sidik Görmek

Rüyada sidik görmek, pek de iyi değildir. Sıkıntı, zahmet ve zorluk anlamına gelir. Rüya sahibinin borçlanması ve borcunu ödeyemeyecek duruma gelmesi anlamına gelir. Ödenmeyen borçlar her geçen gün artacak ve kişiyi adeta bir borç batağının içine sürükleyecek demektir. Aksilik üstüne aksilik yaşanacağına, rüya sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine işaret eder. Rüyada sidik görmek, kişi için uğursuz bir dönemin yaklaştığı anlamına gelir.

Rüyada Sidik Yapmak

Rüyada sidik yapmak çok hayırlıdır, hastalıktan, sıkıntıdan ve zahmetten kurtulmaya işaret eder. Kişi inancı ve azmi sayesinde sebat ederek sonunda kötü günlerini yenmeyi başaracak ve bu durumdan en az zararla kurtulmayı başaracak demektir.

Rüyada Sidik İçmek

Rüya sahibi eğer devlet memuruysa şark görevini çok rahat yapacağı bir yere tayin edilecek demektir. Eğer asker olacaksa o halde çok rahat askerlik yapacağı bir yere gidecektir diye tabir edilir. Her durumda resmi bir göreve delalet eder.

Rüyada Sidik Kokusu Almak

Rüyada sidik kokusu almak mürekkep yalamaya ya da mürekkep yalamış, bilgilerini hayat tecrübeleri ile birleştirmiş bir kişiden ders almaya delalet eder. Rüya sahibi böyle bir kişinin yanında kendisinden büyük hayat dersleri alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Sidik Sıçraması

Rüyasında üzerine sidik sıçradığını gören kişi çevresinde kendisi ile alay etmek hatta iftira atarak eğlenmek isteyen kişilere istemeden de olsa bulaşacak demektir. Rüya sahibi bu kişileri kendine arkadaş bilmekle hata etmiş olacak.

Rüyada Çişini Tutmak

Rüyasında çişini tuttuğunu gören kişi, bir işten daha fazla kar elde etmek için karşısındakileri oyalayacak demektir. Bu rüya diğer yandan da rüya sahibinin sır tutmayı beceren, güvenilir ve sadık bir dost olduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sidik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. erkan (26 Ocak 2015 saat: 11:08)

    Rüyamda iç çamaşırıma ayakta iken bir damla idrar bulaşgığını gördüm ve o bulaşan damlayı su ile temizliyordum.ve aynaya baktığımda başka bir adamın suretini kendim sanıyordum sola doğru bakınca kendimi gördüm burnumun ucu kızarıktı.

  2. ayfer (05 Aralık 2014 saat: 09:46)

    yanimda bir erkekle beraber kıbrisa gitmeye çalışıuoruz asonsore biniyoruz yanyana t. 6 tane asonsor hepsinde tuvalet var elimde 2 poset var birine giriyoz herkes cisini yapiyo cıkarken yanimdaki erkekte uzaktan pipisini uzatmıs oda cisini yapiyo bakmak istemedim ama gordum sonra cikiyoz yan asonsordeki kadin yerdeki yaptigi tuvaleti eliyle yaliyo midem bulandi kusarak ciktik bir lokantanin tuvaletine girdik posetlerimin disi hep dışkı bulasmis yanimdaki erkeginde yuzune girdimiz lokantanin tuvaletinde 2 temizlik iscisi posetin birini almis zorla geri aliyorum icinde etiketli beyaz havlu var diger posette yanimdaki gencin elinde oda beyaz havlu ama onada bulasmis dışkı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,