RuyaTabirleri.com

Rüyada Sigara Almak

Rüyada sigara almak, rüya sahibi kişinin iş ile ilgili bazı yeni adımlar atacağına, mesleki anlamda kendini ve pozisyonunu geliştirmek için yeni ortalıklar ve yeni yatırımlar yapacağına tabir edilmektedir. Kişinin rüyada sigara aldığını görmesi, bazen sağlıkla ilgili yaşanacak sıkıntıların da habercisi olabilmektedir. Kişinin sigara alırken para verdiğini görmesi ise güçlü, kuvvetli ve kudretli bir konuma geleceğine delalet eder.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek, genel olarak rüya sahibi kişinin bilinçaltının bir yansıması olarak yorumlanır. Sigarayı bırakmayı düşünen bir kişi ya da sigara içmeyi bırakan bir kişinin rüyada içtiğini görmesi doğru bir karar aldığına ve aldığı kararı uygulama yolunda yılmadan devam etmesi gerektiğine delalet eder. Rüyada sigara içmek, sigara yüzünden yaşanabilecek sağlık problemlerine de tabir edilmektedir.

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüyada sigara paketi görmek, ticaretle uğraşan kişiler için yeni kazançlar elde edileceğine ve kişinin ticari olarak güçlenerek maddi açıdan daha özgür hale gelmesine delalet eder. Rüyada sigara paketi aldığını gören kişi mal kaybı ya da beklemediği bir anda para kaybı yaşayabilir. Rüyasında sigara paketi sattığını gören kişi ise, büyük bir mirasa sahip olacağına rivayet edilir. Rüyada markette birçok sigara paketi görmek, kazandığınız paralarla akıllı yatırımlar yaparak size hayrı dokunacak mala ve mülke sahip olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Sigara Yakmak

Rüyada sigara yakmak, kişinin sevdiği ve uğraşmaktan zevk aldığı şeylere sahip olduğuna işaret eder. Bazen bu rüya, yeni işlere ve yeni başlangıçlara da yorumlanabilmektedir. Rüya sahibi kişinin hayalini kurduğu ve istediği işe sahip olmasına delalet eder. Rüyasında kendi sigarasını yaktığını gören kişi, tüm hayatı boyunca iş ve parasal açıdan kimsenin desteğini ya da yardımını almadan güçlenerek kariyer sahibi olacağına, başkasının sigarasını yakmak ise, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına tabir edilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sigara Almak İle İlgili Rüyalar;

  1. esma nur (14 Haziran 2016 saat: 19:34)

    Rüyamda ben normal okumus bi kursuma gidiyorum ve en sevdigim sinifta eski okuldan erkek arkadaslarim geliyo sunifta sarki falan soyluyoruz eyleniyoruz sonra o okula erkek girmesi yasak bnm sevdigim cocuk gelio her tenefUs beklio bulusuyoruz sonra git hadi fln diyorum Gidio sonra bizim o sinifin yikildigini goruyorum agliyorum

  2. elcin (16 Temmuz 2015 saat: 10:26)

    Ruyamda mektup aliyorum ama okadar cokki sayfasi.ama mektubu yollayan adam yani evlenecgim kisinin babasi sehirdeki bazi yerleri bombalio ablamla bakiyoruz adama biz onu gorduk die ikimizede mektup yolluyo.ama mektup defter yapragi kadar cok tam okumaya basliyrum bi yandan korkuyorum.ogullari babamlari tanidigi icin adam onu gormemizi affedio.asiret gibi biseydi adam.sonra bi bakiyorum mektubu yollayan adamin ogluyla evleniyorum.evli olmama ragmen nasil evleniosam artik herneyse.sonra aramizda altin sohbeti yapiyoruz gelin ne isterse o olacak diolar.ewlenecegim adam kel.kamyonet arkasina dolusuyoruz gidiyoruz bi bakiyorumbustumde kina gecesi kiyafeti kendi kendime diyorum gelin benim neden boleyim.sonra diyorum dugun resmi cekinelim annem yok dio.evleneceginadama diyorum tamam dio.sonra ustumde beyaz bol bi elbise oluo bu elbiseyle resim cekinilmez diyio kendi siyah elbisemi giymek istiyorum.o ara kaynanam dedihim sahis elinde sigarayi yakmis gelio bu camin kenarinda icsem olurmu dio.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,