RuyaTabirleri.com

Rüyada Sigara İçen Birini Görmek

Rüyada sigara içen birini görmek, yaşamda, lükse, konfora, kaliteye ve estetiğe önem veren, herşeyin en iyisine sahip olmak için çalışan, kötü şeylerden haz etmeyen, eğlenceye ve rahatına düşkün bir kimsenin varlığına rivayet edilir. Kişisel ihtiyaçlarını hiçbir zaman geri plana atmayan, kendine olan saygısından, sevgisinden ödün vermeyen, dış görünüşü düzgün olsun diye bakımlı olmaya özen gösteren bir kişiye rivayet edilir.

Rüyada Sigara İçen Bir Erkek Görmek

Rüya sahibinin hanım olması ve bekâr olması durumunda makam sahibi, iyi giyimli, yüksek tahsilli, kariyer sahibi, varlıklı ve asil bir insanla karşılaşacağı ve ondan etkileneceği, o erkeğinde kendisine karşılık vererek, ileride mutlu olacakları yuvayı kurmak adına ilk adımı atacaklarına işaret eder. Fakat rüya sahibi zaten erkekse o halde bu özelliklerde bir kişi ile tanışacağı anlamına gelir.

Rüyada Sigara İçen Bir Kadın Görmek

Rüyayı gören kişi için iyi olduğu söylenemeyecek nitelikte bir rüyadır. Uğursuzluk olarak kabul edilir ve şanssız olmaya, kısmetsiz kalmaya, zorluklarla ve aksiliklerle karşılaşmaya bu nedenle de kötü günler geçirmeye alamet eder.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek, gerçekte her ne kadar tasvip edilmeyen bir durum olsa da, bir kişinin uykusunda sigara içmesi güzeldir. Rüyayı gören kişinin stresini atacağına, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına delalet eder. Kısa süreli de olsa kişiye şifa olacak zamanlara yorulur.

Rüyada Sigara Görmek

Rüya sahibi için hayır ve iyilik bulacağına işaret eder. Kişi sıkıntıların verdiği ağır yükten kurtulacak, sevdikleri ile bir araya gelecek hem hasret giderecek hem de deyim yerindeyse kafa dağıtarak rahatlayacak demektir. Esenliğe, gönül hoşluğuna, dost davetlerine, koyu sohbetlere ve rahatlığa alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sigara İçen Birini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Şahin (02 Ocak 2015 saat: 02:43)

  02:30 annemi ziyarete memlekete geldim , hastanedeydim bir hasta getirmişim bir sonuç bekliyorum hastayla hastada sigara yakmış içiyor dedim kardeş burda yasak dediki bizim orda yasak değil geldin mi görürsün diye o sigarayı içmeye devam ediyor bu kadar

 2. deniz (18 Aralık 2014 saat: 11:12)

  Rüyamda anneanem ( ömrü hayatında sıgra içmemiştir yaşıyor) sıgra kullanıyor. Sen ne zamandır sıgra içiyorsun diyorum epeydir diyor bana. Evde bir tane adam var . Rüyamda kimse söylemedi ama nedense uyanınca oyle hissettim. O adam anneaneame para veriyordur. Anneanem rüyamda birde kazak örüyordu.

 3. Fatih Yılmaz (05 Aralık 2014 saat: 00:55)

  Merhaba,
  Annem rüyasında beni salonda mutfağın önünde sigara içerken görmüş. Dumanı evin içine yani salona doğru üflüyormuşum. Annem Sigarayı balkonda iç diyormuş ama ben umursamıyor, boşver diyormuşum. Sigarayı yarısına kadar içilmiş olduğunu ve ince sigara olduğunu söylüyor. Acaba bu ne anlama gelir. Şimdiden teşekkür ederim

 4. nur (20 Mart 2014 saat: 10:53)

  Şimdi dört arkadaş geziyoryuz arkadaşlarmdan
  Biri bni sigara içmemem için o kdr çok uyarıyorki
  Ama o arkadaşim geçmis gözmn önünde öteki
  Arkadaşma bi tane daha çıkarsana bu yetmed dyo
  Ne çıkarcak dyorum sigara diyo pardon dyorm
  Duydun ıste dyo bna sigara içmemem için
  O kdr kızan kız simd sigaram icmk isty diyorm
  Arkasına saklag elini ckary ve o elinde sigara alıyo
  Onu ağzına götüry ya manyak çekme şunu
  Dyorm geç kaldn dyo ama sigaray ckmdn
  Uyandm duman görmdm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,