RuyaTabirleri.com

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüyada sigara paketi görmek, kişinin eline hayırlı olmayan bir mal geçer. Sigara paketini yerden alan kişi, istemeden bir hata işler ve sonucunda pişman olur. Sigara paketi işlerde kısa süreli başarısızlıklar yaşamak, kendisine hayrı olmayan bir paraya konmaktır.

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada görülen sigara içen kişiye göre yorumlanmaktadır. Rüyasında sigara gören kişi kuvvet ve güç kazanır. Yine bu rüya içen kişinin sıkıntı yaşamasına, kısa süreli üzüntü ve keder haline de yorulmaktadır. Rüyada sigarayı tanıdık birisi içiyorsa üzüntüye o düşer. Rüyada kendisinin sigara içtiğini gören bazı dertler geçirir ve gönül daralması yaşar.

Rüyasında Ateşle Sigara Yaktığını Görmek

Bu rüya yeni başlayacak işlerden hayır görmeyeceğinize delalettir. Başarılı bile olsanız bu yeniliklerin sizin için iyi olmadığına işarettir. Yine bu rüya efkârlanmaya, üzüntüye, herhangi bir konudan gönlün bunalmasına veya aşka düşmeye de yorulabilmektedir. Rüyada kendi değil de başkasının sigarasını yakan kişi iyiliksever ve ahlaklı bir adamdan yardım görür. Bu rüya kendisine destek çıkacak makam ve şöhret sahibi bir kişiye işarettir.

Rüyada Sigara İçtiği İçin Azar İşittiğini Görmek

Bu rüyayı gören kişi hataya düşer ve yaptığı bu hatalardan dolayı insanların kötü bakışlarına ve sözlerine maruz kalır. Bu rüyayı gören yaptığı hatalardan ders alır. Yine öğüt vermeye, günah işlemeye veya günah sonrasında tövbe etme anlamına da gelebilmektedir.

Rüyada İçi Dolu Sigara Paketi Görmek

Rüyada içinde birçok sigaranın bulunduğu paket gören kişi çok zengin birisi ile tanışır. Bu rüyayı gören nüfuz sahibi bir adamın yanında yer alır. Aynı zamanda dolu sigara paketi makam ve işte yükselmedir. Boş sigara paketi gören kişi ise maddi sıkıntılara, borçlanmaya işarettir.

Rüyada Sigara Külü Görmek

Rüyada sigara külü gören kişi, canını sıkan konulardan kurtulur ve yeni başlangıçlar yapar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sigara Paketi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Gökhan (20 Temmuz 2016 saat: 14:43)

  Rüyamda eski çalıştığım kişilerin rafı olduğunu düşündüğüm bir rafı düzenliyorum rafta kupalar falan var devamlı onların yerlerini değişiyorum sonra bir gözü açıyorum bir kap içinde sigara külü var elime alıyorum dibinde bozuk para var paraları almak isterken uyandım

 2. savaş yimaz (11 Mayıs 2016 saat: 09:47)

  Rüyada cenazegordum kafasını kaldırıyor bendiyom yaşıyor bakiyizoz ölmüş mezara def ederken hava serin bendiyom hava serin kızının ağladığını görüyorum sadece ona bakiyom ve mezar başında cenaze namazı kılınacak zaman ben yukarı cikiyom

 3. sasasa (10 Mayıs 2016 saat: 10:06)

  rüyamda dışarda rafın üstünde açılmamış bir tane sigara paketi gördüm. sonra bi binaya girmiştim ve o binada cenaze vardı ben merdivenlerde oturuyodum cenaze sahibi tanıdık değildi sonra binaya küçük bir kız giriyodu babasına bu kim diye soruyodu bende yabancıyım cenaze ile alakam yok diyodum ve dışarı çıkıyodum ardından yavru köpekler ve annesini gördüm . köpeklerin annesine taş attım ve beni kovalamaya başladı.

 4. yasin (28 Şubat 2016 saat: 12:15)

  rüyamda dedemle bir sofrada sadece ikimiz otuuyoruz etrafımızda koltuklarda oturan teyzelerim felan var ben cebimden sigara kullanmadıgım halde içerisinde 5,6 adet sigara bulunan bir paket çıkartıyorum ve dedem bana evlı olan teyzemı sana verimmi diyor ben istemıyorum çünkü benim teyzem nedir bu ruyanın anlamı anlatırmısınız

 5. Bahar (16 Mayıs 2015 saat: 13:07)

  Rüyamda is arkadasimin kafasini tirnagimla kesmeye calisiyorum! Kan akiyor hafiften! Eski bi okul arkadasimda onun kafasini öpüyor benim kesdim yeri kizin dudagina kan bulasiyor! Sonra eve gidiyom annem sigara packetimi bulmus ve elinde tutuyor bende korkuyoruyorum diyomki annem sigara paketimi buldu ve simdik ögrendi sigara icdimi! Sonra elinden almaya calisiyorum!

 6. selin (09 Mayıs 2015 saat: 13:01)

  Rüyamda iki kadın gördüm bizim evimizde misafir olmuşlardı. Gitmek istediklerini söylediler ben havanın karanlık olduğunu söyledim ama yine de gittiler. Onlar gittikten sonra erkek arkadaşım geldi sigara içiyordu. Bana bir paket sigarayı saklamam için verdi sakladım. Daha sonra erkek arkadaşım ağabeyim oldu. Teşekkürler.

 7. hatice bozkurt (08 Temmuz 2014 saat: 11:49)

  Rüyamda esim tost yapacakmis ekmeği yuksek ateste ocağa koymuş mutfaktan cikmis yuvarlak bir ekmek kapkara olana kadar yanmis ben sinirlenip gidip ocagi sonduruyorum bu sırada kizim camda beni arkadasimin beklediğini soyluyo bakiyorum arkadasim bana sigara almis(kizim benden habersiz anneme sigara al demis) ben 2. Katta olmama rağmen uzatiyor ben kolayca alabiliyorum sonra parasini vermek için odaya gidip cuzdanimi yere döküp bozuk para cikariyorum dondugumde arkadasim gitmiş beklememis sonra uzaktan onun kizini görüyorum cagirip ona parayi oduyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,