RuyaTabirleri.com

Rüyada Sigara Vermek

Rüyada sigara vermek iyiye yorulmaz ve rüyayı gören kişinin haksız bir kazanç elde etmek üzere yanlış yollara saptığını gösterir. Kendisine doğru yolu göstermek isteyenlere karşı sert bir tavır gösteren kişinin, içine düştüğü bataklığa başkalarını da çekmek isteyeceğine yorumlanan rüya hayra işaret değildir ve kişinin bir an önce var olan durumdan kurtularak, daha doğru bir hayat tarzı benimsemesine dair uyarıda bulunur. Rüyada sigara verilen kişinin bir açığını yüzüne vuracak olan kişinin, gerçek hayatta da arkadaşları ile arasının bozulacağına, yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına ve iş yerinde de bencil tutumu, yaptığı haksızlıklar nedeniyle sevilmeyen biri olacağına tabir edilir.

Rüyada Çocuğa Sigara Vermek

Kişinin inancının sarsıldığını ve zayıfladığını, bu nedenle günah dolu bir hayat adım attığını işaret eder. Rüya sahibinin yalnızca kendisine değil, yakın çevresine de üzüntü verdiğini, onları hayatlarını da kötü etkilediğini bildiren rüya, kişinin ebeveynlerine karşı da hoşgörüsüz davrandığını, onları koruyup kollamak yerine sürekli hor gördüğünü, ilerde bu yaptıklarından dolayı büyük pişmanlıklar yaşayacağını da sembolize eder.

Rüyada Yoldan Geçen Birine Sigara Vermek

Hiç tanımadığı birine sigara verdiğini gören kişi, sevdiği bir insan hakkında peşin hükümlü davranarak o kimseyi yanlış değerlendireceğini, hakkında ileri geri konuşarak bu kimseyle olan iletişimini geri dönüşümü olmayacak şekilde zarara uğratacağını bildirir. Haksızlık etmek, iftira atmak ve sonradan pişmanlık yaşamak demektir. Yoldan geçen birine sigara veren kişi evli bir bayansa, eşine karşı aşırı kıskanç tavırlar içine girmesi yüzünden aile içinde bir soğukluğa neden olacağını, eşini kendisinden uzaklaştıracağını ve şüphelerinin artması nedeniyle kavgalarla dolu bir süreç yaşayacağını alamet eder.

Rüyada Sigara Vermenin Psikolojik Yorumu

Bağımlılıkların sembolü olan rüya aynı zamanda suçluluk duygusuyla baş etmeye çalışıldığının da işaretidir. Kişinin sürekli kendisini suçladığı bir konuda içini rahatlatmak adına başkalarını da suçlamaya başladığını, özellikle aile üyelerine yönelik yanlış saptamalarda bulunduğunu da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!