RuyaTabirleri.com

Rüyada Sığır Görmek

Rüyada sığır görmek, gönül hoşluğuna, huzura, esenliğe ve refah içinde yaşamaya delalet eder. Çok makbul olan rüyalardan biridir ve geleceğin parlak olduğuna, maddi olarak çekilen zorlukların sona ereceğine tabir edilir. Rüya sahibi, kısa sürede, çalışması ve alın teri dökmesi sayesinde varlık sahibi olacak ve bereketli işler yapacaktır diye yorumlanır. Rüyada sığır görmek, kişinin ailesinden, işinden, evliliğinden ve çocuklarından yana yüzünün güleceğine ve hayır bulacağına delalet eder.

Rüyada Sığır Kovalaması

Rüyada sığır kovalaması melanetle karşılaşmaya işaret eder. Rüya sahibi için uğursuz kişilerin varlığına fakat kişinin iyi niyeti nedeni ile onları kendi gibi temiz kalpli sanmasına ve onlardan zarar görmesine işaret eder.

Rüyada Sığır Gütmek

Rüyasında sığır güttüğünü gören kişi ileride büyük işlerin başına geçecek ve herkes için hayırlı işler yapacak kimse olacak demektir. Rüya sahibi bu meziyeti sayesinde herkesin gönlünde taht kuracak ve en hayırlı duaları alacaktır.

Rüyada Sığır Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin ömründen giden kah iyi kah kötü günlere ve aynı zamanda da yaşanacak olan günlere işaret eder. Yani hem geçmiş hem de gelecek günler olarak kabul edilir.

Rüyada Sığır Kesildiğini Görmek

Rüyasında sığır kesildiğini gören kişiye Allah yaşanabilecek en kutsal ve en özel duyguyu yaşatacak, kadınsa anneliği erkekse de babalığı yaşamayı nasip edecektir.

Rüyada Sığır Eti Görmek

Rüyasında sığır eti gören kişinin işlerinde büyük bir gelişme olacak, rüya sahibi bir anda müşteri sayısını ikiye katlayacak ve kazancında büyük bir artış yaşanacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Sığır Eti Yemek

Rüya sahibinin uykusuz, ayakta, bazen sırtı, bazen de beli ağrıyarak elde ettiği geliri olarak değerlendirilir. Kişi, ileride bugünlerinin acısını çıkaracak kadar büyük bir gelire kavuşacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!