RuyaTabirleri.com

Rüyada Sihir Görmek

Rüyada sihir görmek, rüya sahibinin aile hayatını kıskanan, sevdikleriyle arasına fitne sokmak isteyen ve işlerini engelleyen kişilerin bulunduğuna delalet eder. Yapılan hayırlı çalışmaları bozmaya çalışan ve rüya sahibinin sevdikleriyle arasında dedikodu yaparak ortalığı karıştıran kişilere işaret eder. Aynı zamanda sıkıntı ve stresin yol açtığı kararsızlık durumuna yorulur.

Rüyada Kendisine Sihir Yapıldığını Görmek

Rüyada kendisine sihir yapıldığını gören kişinin, işlerinin engellenmeye çalışıldığına, sebepsiz yere çıkan kavgaların içine çekildiğine ve iş hayatında müşteri kaybına uğratıldığına yorumlanır.

Rüyada Birisine Sihir Yapmak

Rüyada birisine sihir yapmak, rüya sahibinin kendi mutsuzluğundan ve sıkıntılarından ötürü etrafındaki insanları kıskandığına ve bu kıskançlığın her gün daha da arttığına işarettir.

Rüyada Sihir Bozmak

Rüyada sihir bozmak, hatalardan duyulan pişmanlığa ve yapılan hataların düzeltilmesine delalettir. Rüya sahibinin, içindeki kötülüğü atmasına, Allah yolunda çalışmasına ve hatalarından ders almasına yorumlanır.

 Rüyada Sihirbaz Görmek

Rüyada sihirbaz görmek, yapılan iyi şeyleri bozmaya çalışan, insanların başına türlü sorunlar açan ve var olan sorunları daha da büyüten kişilere işarettir. Rüya sahibinin, gerek iş hayatında gerek aile hayatında engellenmeye çalışıldığı anlamına gelir.

Rüyada Sihirli Ayna Görmek

Rüyada sihirli ayna gören kişinin, yapacağı işlerin değerli çalışmalar olarak görüleceğine ve çalışma hayatında yaptıklarının karşılığını fazlasıyla alacağına yorulur.

Rüyada Sihirli Lamba Görmek

Rüyada sihirli lamba görmek, hatalardan ders çıkarmaya, aynı hataların tekrarlanmayacağına ve sorun yaratan davranışların düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada Efsun Görmek

Rüyada efsun gören kişinin, sosyal hayatında karşılaşacağı sıkıntıların çözümleneceğine ve ruhsal durumunda yaşanan kötüleşmenin düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Efsunlandığını Görmek

Rüyada efsunlandığını gören kişinin, karşısına çıkacak zorluklardan ve sıkıntılardan sevdiği kişilerin hayır duaları ile kurtulacağına ve hayatında sürekli başarı kazanacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!