RuyaTabirleri.com

Rüyada Sihir Yapmak

Rüyada sihir yapmak, rüyayı gören kişinin, hayatını tamamen değiştireceğine, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına delalet edilir. Ve hobilerine daha çok önem vereceğine ve insanları istedikleri şeyleri yapmak hakkında yönlendireceğine ve başarıya ulaşıp mutlu bir insan olacağına delalet edilir.

Rüyada Düşmanına Sihir Yapmak

Rüyada düşmanına sihir yapmak, iş hayatında ve sosyal hayatta yapılan çalışmalara sürekli engel olan, rüya sahibinin yapacağı hataları kollayan, insanlar arasında tartışmaların çıkmasını dört gözle bekleyen düşmanın yapacağı üçkağıt ile hileyle aldatarak başarıya ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Sevilen Birine Sihir Yapmak

Rüyada sevilen birisine büyük yapmak, istenmedik bir şekilde yapılacak hata ile sevilen kişinin, kalbinin kırılmasına, küstürülmesine ve bu yüzden epey uzun bir zaman konuşulup görüşülemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Sihirbaz Görmek

Rüyada sihirbaz görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında büyük bir değişiklik yapmak için uzun zamandır hayal ettiği seyahatleri yapacağına ve böylece yeni ürünler, yeni ülkeler ve malzemeler deneyerek yeni işkollarına gireceğine işaret edilir.

Rüyada Sihir Yaptığını Görmek

Rüyada sihir yaptığını görmek, uzun zamandır mutlu bir şekilde yaşayan bir aileyi dağıtmak için yapılan bir sihrin ters teptiği ve insanların ölümden döndüğüne tabir olunur.

Rüyada Kendisini Sihirli Görmek

Rüyada kendisini sihirli gören kişinin, işlerinin önüne taş konulacağına, yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına ve her yeni işe girerken en kısa sürede anlaşmazlıkların ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada büyü yapmak, rüya sahibinin,  işlerinde yaşadığı sıkıntıları azaltmak için hukukdışı bir şekilde kazanç elde etmeye çalışmasına ve resmi kurumlar üzerinden yolsuzluk yaparak haram para kazandığına işaret edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sihir Yapmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Muhammet Emin (16 Kasım 2015 saat: 11:15)

  Selamın aleyküm hayırlı günler. Rüyamda ortalık kıyamet günü gibiydi ve birileri sihirli güçler kullanıp insanlara çevreye zarar veriyordu. Bu birileri dediğim dev gibi büyük ve çirkin varlıklardı. Bende bazı sihirler yaparak onları engelliyordum onları deviriyordum. Daha sonra tüm bunların sorumlusunun şeytan olduğunu anlıyorum ve onunla konuşmaya gidiyorum bir süre konuştuktan sonra büyücü bir kıza görev veriyordu yıkıma devam etmesi için bende elimde kalem yerlere koşarak birşeyler yazıyordum yapacağı büyüyü kırmak için. en sonunda büyücü kıza yetiştim ve kalemimi ona fırlattım “büyü yapmanın kötülüğünü biliyorsundur sonu kötü olur” falan dedim kızda cevaben “mecburum” dedi bende hemen arkasından “Allah’a sığın Allah’a inan Allah’a sığın” diyerek oradan ayrılıyordum. Çok karışık bir rüyaydı ve sonunda galip olduğum gibi bir düşünce bir mutluluk vardı içimde lütfen rüyamı açıklar mısınız?

 2. Mustafa (25 Ağustos 2015 saat: 02:36)

  Rüyamda daha önceden elimden alınan görevimi elimi ovuşturarak sihir yapıyor ve geri alıyorum ısyerinde herkes bi şey olmamış gibi davranıyor çalışıyorum daha sonra bi yere gidiyorum kapıda görevli beni durduruyor sen ne yaptın derken uyaniyorum nedir bu

 3. Özge avcı (13 Temmuz 2015 saat: 01:03)

  Rüyamda bir sinemada sevdigim insanlarla film izlerken yaratik ve ruh karisimi yaratiklar tarafindan tutsak ediliyorduk oraya sonra sanirim rüyamda kendi evim olarak gordugum bir eve gidiyordum yanimda bana yskin olan bir erkekle beyaz bir köpek duruyordu yerde ama sanirim bana ait bir köpekti. Duvardada köpek ben ve yanimdaki cocugun oldugu bir resim vardi köpek ayni resimdeki gibi yatiyordu ve hic hareket etmeden resme bakiyordu bende resimde durdugumuz gibi durmamiz gerektigini farkedoyordum sonra onun yanina gidiyorduk biz gelince bize bazi harekrtler yaptırıp elimizi tuttu ve sihirle o kötü yaratıkları kovduk

 4. anonim (12 Temmuz 2015 saat: 12:48)

  rüyamda büyük bir kral ve aynı zamanda sihirbaz biri vardı. o gelince ben de dahil hepimiz eğildik üstümde bikini tarzında birşeyler vardı. beni yanına çağırdı ve süzdü sonra bana bir bal kasesi gibi birşey verdi içinde bal olan ve o kaseye emretmemi söyledi yani sihir yaptıracak. karşıda duran bal kasesini geçmesini emretmem gerekiyordu ve ben de öyle yaptım bal kasesi karşıda duran bal kasesini geçti ve ben sihir yapmış oldum daha sonra da birkaç gösteri yaptık beraber ama iki tane yakın arkadaşımın bana bakarak kulaktan kulağa konustuklarını gördüm ve dedikodumu yapıyorlardı. sonra sinirlenip duvarlara vurdum ve gösterilere devam ettik kralla.

 5. seçil (21 Mayıs 2015 saat: 10:40)

  Rüyamda çizgi dizilere benzeyen güzel bir alandaydik ben hariç bir kaç kişi daha vardı. Eve benzer biryer vardı fakat etrafı açıkti . Ben o evin içinde ön kisimda duruyordum ve diğerleride biraz öndelerdi. Sonra büyük iri biri geldi . Biz orada 4 adet fakat böyle guruplandırmış artı 2 gurup ağacı birilerine verecektik çok güzel diye, sevinmeleri için , bu gelen iri kişi bunu istemedi , ve dışarida duran arladaslarin hepsi birden sihir destegi yapti bu kişiye , bende arkadasından yapmaya başladım , savasiyoruz sonra ortalik baya dağildi . Sonra ben uçtum evin içinden . O kişide arkadamdan geldi beni tutmaya çalıştı , onu bir şekilde düşürdüm ve dişari ciktim. Büyük ve olgun bir bayan etrafa bakmis ve gelmişti. Bunu düzeltmek zamanımızı cok alacak diyordu ve o iri alam geldi bana sarildi ve güçlü olmanin iyi yanlari falan dedi ve iki elini kaldirip heryeri baştan sonra büyük bi sihirle düzeltti bende rüzgarin güzelliği ile rüzgarla oynuyordum ve . Uyandim

 6. Yusuf (07 Mayıs 2015 saat: 08:50)

  Rüyamda beni ve ailemi rahatsız eden insan var araba ile yolculuk yaparken bunu öldürüyorum sonra tekrar diriliyor ortaya çıkıyor bir kez daha araba ile giderken öldürüyor hatta küçük parçalara ayiriyorum ve bir büyük kuyu ya da kazan gibi bir yere atmış oluyorum bu sefer takip ediyoruz ne olacak diye filmlerdeki eli bastonlu ihtiyar cadı kadın gibi birisi büyü sihir yapıp diriltiyormus yine dirildigini anlarken uyandım

 7. Gaye Erdek (29 Mart 2015 saat: 22:55)

  Merhaba oncelikle ben cok ruya goruyorum ve bunlari da hatirliyorum yanimda kagit kalem mutlaka var onlari hep yaziyorum gecen aksam gordugum ruyadan bahsetmek istiyorum bi yerde yim nerede oldugmu bilmiyorum sonra tanidigim bi kac kisi var dondurma yiyolar yanlarina yaklasiyorum pamuk seker oluyor sonra yagmur bana diyo sende ister misin bende evet diyorum ve yiyorumsonra yagmur bana diyo istedigni dile olucak diyo cubuk gibi bisi var dilek cubugu gibi ne dilersem oluyor

 8. yagmur seren aslan (01 Mart 2015 saat: 13:10)

  Rüyamda sihirli güçlerim vardı,sihir yapıyodum. Bişey yapmaya calisiyodum onu yapamiyodum acaba sihirli guclerim mi gitti diye dusunup baska bir seyde deniyodum. Denedigim zaman sihirli guclerimi kaybetmedigimi ama o yapmak istedigimi yapamadigimi fark ediyodum.

 9. Alişan (26 Ocak 2015 saat: 08:53)

  Öncelikle merhaba ben rüyamda herküldüm ve tam karşımda taşdan yapılmış kocaman bir saat var çok yakında değildi yalnız. Ben otururken sandalyede birileride vardı yanımda ve onlarla konuşuyordum. İki kişi vardı biri erkek biri yaşlı bir kadın. Kadın birşeyler dedi tam hatırlamıyorum. Ama herkül vr saatle ilgiliydi. Sonra saat değişmeye başladı ben yanına gidince taşdan bir deb gibi birşey çıktı ve ben nr yaparsam onu yapmaya başladı bende koştum olabildiğince hızlı . Toprak ve büyük bir arazidr ayaklarım çıplak koştum. Çok hızlı koşuyordum 2 tane yol ayrımında az kalsın çarpıyordum ve bir keresinde çok büyük bir taşa çok yakın bir şekilde geçtim. Ardından demir siyah bir sürgülü kapı gördüm daha çok uzakdaydı ama durdum ben arkamdaki taşdan dev de durdu tabiki. Sonra döndüm geri eve gitmek için fakat karşımda siyah bir sedan araba vardı ve kapısını açmış inmiş bir adam siyah takım elbise siyah gözlük . Bana ateş etmeye başladı. Rüyamdayken tam koşarken bikere kalbimden vurdu sonra kaldığı yerden telrar başladı bu sefer adam bana ateş edemeden biraz ilerledim sonra birden oldu tam anlamadım ama taş dev ile adam bisiklete biniyordu ben adamı bisikletten düşürdüm öldü heralde sonra önümde yeiil çimler görmeye başladım sonra hertarafı kapladı toprak arazideki . Sonra da uyandım :) farklı bir rüya gördüğümü tahmin edebiliyorum ama çok merak ettim iyi birşeymi.

 10. gaye (03 Ocak 2015 saat: 12:15)

  Rüyamda bir avmdeydik yanımda 2 tane akrabam vardı avm biraz kalabalıktı ve sakallı şapkalı bir adam vardı adamın hırsız olduğunu sadece biz biliyorduk ve korkup sürekli saklanıyorduk adam avmnin belli yerlerinde duruyordu biz bazen dışarı çıkıyorduk bazen içeri giriyorduk.

 11. Melis Yavaş (12 Aralık 2014 saat: 11:19)

  Babamın sihirle resim yaptığını gördüm okul arkadaşlarım babama bakıyordu kısacası resmi benim yapmam gerekiyordu işin ucunda para vardı resmi bu yüzden babam sihiriyle yapıyordu babamın kıyafetleri şöyleydi üstünde siyah kazak ve mavi 1 önlük vardı. Ve bir kot pantolon

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,