RuyaTabirleri.com

Rüyada Sihirbaz Görmek

Rüyada sihirbaz görmek, rüya sahibinin bazen sessiz sedasız bazen de gizliden atacağı adımlara ve alacağı kararlara daha sonrada bu kararları çevresindekilere ilan etmesine ve onlarla mutluluğunu paylaşmak istemesine alamet eder. Bu rüya aynı zamanda yanılmaya, hayal kırıklığına uğramaya, tabir yerindeyse işini yalandan ağlayarak, kendini acındırarak ve duygu sömürüsü yaparak yürütmeye çalışan birine alamet eder.

Rüyada Sihirbaz Olmak

Rüyada sihirbaz olmak, rüyayı gören kişinin yaşayacağı güzelliklere ve hoşluklara tabir edilir. Kişi, çok mutlu ve şanslı olacağı bir döneme girecek, mutluluğu gözlerine yansıyacak ve yakınları tarafından bu ışıltı hemen fark edilecektir diye yorumlanır.

Rüyada Büyücü Görmek

Rüyada büyücü görmek, rüya sahibinin hayatına bakışını değiştirmeye karar verdiğine, kendini yenilemek ve geliştirmek istediğine işaret eder. Kişi, çevresinde yaşanan değişikliklere adapte olmak için değişmesi gerektiğine inanıyor demektir.

Rüyada Büyü Görmek

Rüyada büyü görmek, rüyayı gören kişinin başarılarını ve sahip olduğu hayatı çekemeyen bazı art niyetli kimselerin olduğuna ve bu kişilerin kendisini engellemek için bir araya gelerek fikir birliği ettiğine ve planlarını yürütmeye çalıştıklarına rivayet edilir.

Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada büyü yapmak, tatsız olaylara işaret eder. Rüyayı gören kişinin sakin giden hayatının bir takım kötü olaylar nedeni ile bozulacağına, bazı kişilerle aralarında büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına ve bu nahoş durumun karakolda noktalanacağına delalet eder.

Rüyada Büyücü Olmak

Rüyada büyücü olduğunu gören kişi bazı sıkıntılarla karşılaşacaktır diye yorumlanır. Bu rüya şanssızlık anlamına gelir ve rüya sahibinin iş hayatında bir takım aksilikler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Büyü Yaptırmak

Rüyada büyü yaptırmak, borçların artacağına, kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına, rüya sahibinin yokluğa ve kıtlığa düşeceğine delalet eder. Çetin günlerin yaklaştığı ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!