RuyaTabirleri.com

Rüyada Şiir Görmek

Rüyada şiir görmek, hayalperest bir yaşama sahip olunduğu için kişini gerçek hayata adapte olamayıp, sürekli olarak çatışmalar yaşayacağına işarettir. Gerçeklerden kaçarak kendi manevi dünyasına saklanan kişilerin maddi konularda çok sıkıntılı bir hayata sahip olduklarını, çevreleri ve aileleri tarafından sürekli eleştirildiklerine işaret eden rüya, yolunda gitmeyen özel hayata ve iş hayatındaki başarısızlıklara da tabir edilir. Şiir gören kişiler iş arkadaşları tarafından alaya alınırlar ve itibar görmezler. Özel hayatlarında da sorumluluk sahibi olunmadığı için ayrılıklar veya boşanmalar yaşanacağına da delalettir.

Rüyada Şiir Yazmak

Şiir yazmak yeni bir aşka tutulmak anlamına gelir. Bekar kişilerin karşısına hayatlarının aşkı olacak brinin çıkacağına ve rüya sahibinin tüm hayatının değişeceğine delalet eder. Her konuda coşkuyla ve hevesle hareket edileceğine, kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına ve yaşama daha olumlu bir pencereden bakılacağına da yorumlanır.

Rüyada Şiir Okumak

Şiirin sözleri hatırlanıyor ise o sözlere uygun şekilde yorumlanmalıdır. Kişi okuduğu şiiri hatırlamıyorsa, iş yerinde önemli bir projede görev alacağına, toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına delalettir. Kendi kendine şiir okuduğunu gören kimseler ise çekingenlikleri nedeni ile pek çok fırsatı kaçırırlar. Bağıra bağıra şiir okuduğunu gören kimseler çalışanlarına kötü davranırlar ve hem yasal olarak hem de iş açısından sıkıntılı durumlar yaşamak zorunda kalırlar.

Rüyada Şiir Görmenin Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak çok romantik ve duygusal bir hayata sahip olan kişilere işarettir. Gerçek hayatın kuralları ile baş etmekte zorlanan ve her fırsatta içine kapanan, zarar gördüğünde mücadele etmek yerine kabuğuna çekilerek, olayları kendi içinde çözmeye çalışmak anlamına gelen rüya, aynı zamanda kişilerin duygusal boşluklarına ve cinsel ihtiyaçlarını bastırdıklarına da delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: