RuyaTabirleri.com

Rüyada Şiir Okumak

Rüyada şiir okumak, kişinin hayal ettiği gibi bir gelecek için uğraş vereceğine ancak gerekli desteği göremeyeceğine yorumlanır. Rüyasında şiir okuduğunu gören kimseler, eğitim hayatlarında da sosyal bölümleri tercih ederler. Mevki olarak koordinasyon içeren bölümlerde önemli görevlere atanırlar ve kişisel ilişkiler konusunda da son derece başarılı olurlar. İslami yorumlar şiir okuyan kişinin iyi yürekli biri olduğuna ve pek çok sevaba imza attığına işaret eder. Aynı zamanda kişinin ilim irfan sahibi olma konusunda çok yol kat edeceğine de tabir edilir. Kişi anlamsız bir şiir okursa veya içeriğinde başkalarına nasihat yoksa bu durumda gerçek hayatında çok sayıda yalan söylediğine alamet eder.

Rüyada Şiir Dinlemek

Rüyasında başkasından şiir dinlediğini gören kimselerin hayatları hatalarla dolu olduğundan, sürekli olarak aile büyüklerinden veya yakın tanıdıklarından nasihat alırlar. Kişinin kendi hayatı üzerinde sorumsuzca davranması ve inisiyatif kullanmaması, boş hayaller peşinde koşmaktan dolayı sürekli sıkıntı yaşaması yüzünden, başkaları tarafından eleştirilir. Şiir dinleyen kimse ne dinlediğini hatırlamıyor ise, gerçek hayatında da aldığı nasihatlerin bir kulağından girip, diğerinden çıkması söz konusudur. Laf söz dinlemeyen ve başını sürekli olarak belaya sokan kimseleri de işaret eder.

Rüyada Şiir Yazmak

Tamamen hayal dünyasında yaşandığının ve gerçek ile yalan arasındaki ince çizgiyi kaybeden insanları simgeler. Bu rüya akli dengelerin bozulması veya kişinin bazı nörotik hastalıklar yaşayacağının da alameti olarak görülebilir. Rüyada şiir yazan kişiler kendi hayatlarının bile sorumluluğunu alamadıkları gibi, düşüncesizce davrandıkları için sevdiklerinin de hayatlarına zarar verirler.

Rüyada Şiir Okumanın Psikolojik Tabiri

Güzel sanatlara düşkünlüğün, sanatçı ve yaratıcı bir kişiliğe sahip olunmasının işareti olan rüya aynı zamanda çok hassas bir ruha sahip olunduğunun da sembolüdür. Rüyasında şiir okuyan kimseler, günlük hayatlarında da sosyal sorumluluk projelerinde çalışan, başkalarının dertlerini kendi dertleri gibi gören kişiler oldukları gibi, zaman zaman da aklı bir karış havada, sorumsuz kimseler olduklarını da gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: