RuyaTabirleri.com

Rüyada Şikayet Görmek

Rüyada şikâyet görmek, rüyayı gören kişinin şimdiki koşullarından ve maddi imkânlarından memnun olmadığına, daha fazla çalışmak ve daha iyi şartlarda yaşamak istediğine bu nedenle yeni işlere girmek için her türlü fedakârlığı yapmaya da hazır olduğuna yorulur. Rüya sahibi kararlı, hırslı olduğu ve mücadeleden de vazgeçmediği sürece amacına nail olmayı başaracak demektir.

Rüyada Şikâyet Edilmek

Rüyayı gören kişinin başarılarını, zenginliğini, saadetini ve insanlarla olan iyi geçimini çekemeyen ve istemeyen bazı kem gözlü kimselerin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin iyi şartlarda yaşamasından ve mutlu olmasından rahatsız olan bir takım kişilerin varlığı üzerinden yorumlanır.

Rüyada Şikâyet Etmek

Rüyada şikâyet etmek, hayır, iyilik ve güzellik bulmaya, sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulmaya, rahata etmeye, kurtuluşu bulmaya, hafiflemeye, iyi hissetmeye, işlerden yana artıya geçmeye ve kazançlı günler yaşamaya işaret eder.

Rüyada Şikâyet Dilekçesi Görmek

Rüyayı gören kişinin şansının açılması sayesinde işinin gücünün rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada Şikâyet Duymak

Rüya sahibinin güzel ve olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına, geçiminin de çok kolay olacağına alamet eder.

Rüyada Ölünün Şikâyet Etmesi

Rüyayı gören kişinin zor durumda kalacağına, üzüleceğine, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına delalet eder ve rüya sahibinin uğursuzluklarla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada Birini Polise Şikâyet Etmek

Rüyayı gören kişinin kendisini rahat hissedeceğine, canını ve malını garanti altına alacağına, bu sayede huzur içinde yatacağına ve şüphelerinden, korkularından ve endişelerinden de kurtulacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: