RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Sıkılmak

Rüyada sıkılmak, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayatındaki karmaşanın, zorluğun ve sıkıntının biteceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine tabir edilir. Borçların kapanması, hastalıkların ve huzursuzlukların bitmesi, korkuların ve kuruntuların da sona ermesi anlamına gelir. Kişi rüyasında ne oranda sıkılırsa o kadar olumlu ve sürpriz olaylar yaşayacak demektir.

Rüyada Canının Sıkıldığını Görmek

Rüyada canının sıkıldığını görmek, rüya sahibinin yaşadığı kötü günlerin biteceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına tabir edilir. Kişi, emeklerinin karşılığını alacaktır diye yorumlanır. Yüzün güleceği anlamına gelir.

Rüyada Sıkılmak Üzülmek

Rüyada hem sıkılmak hem de üzülmek büyük şans ve kısmet olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hedeflerini gerçekleştirmek için beklediği fırsatı yakalayacağına, karşına hayırlı kapıların açılacağına ve hayatının olumlu yönde değişeceğine işaret eder.

Rüyada Düşünceli Olmak

Rüyada düşünceli olmak ya da kara kara düşündüğünü görmek, rüya sahibinin kafasında bir takım soru işaretleri olduğuna rivayet edilir. Kişi, hayatını etkileyecek kararlar almak üzere fakat büyük bir kararsızlık yaşıyor demektir. Kafa karışıklığına yorulur.

Rüyada Kızmak

Rüyada kızmak ya da kızdığını görmek, melanet yaşamaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin çok kötü günler yaşayacağı, hayatının bir döneminin büyük fırtınalarla geçeceği ve çok mutsuz olacağı bir süreçten geçeceği anlamına gelir.

Rüyada Öfkelenmek

Rüyada öfkelenmek iyi değildir. Rüya sahibinin düzgün duruşundan ve güzel huylarından vazgeçeceğine, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine ve Allah katında bir günahkâr sayılacağına delalet eder.

Rüyada Bunalıma Girmek

Rüyada bunalıma girmek, tersi şekilde ifade edilir ve bilakis rüyayı gören kişinin yaşadığı buhrandan kurtulacağına, işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!