RuyaTabirleri.com

Rüyada Sıkıntı Görmek

Rüyada sıkıntı görmek, girişilen işlerden eli boş çıkmaya, harcanan malın ve mülkün ziyan olmasına ve ortaklıkların bozulmasına delalettir. Rüya sahibinin, içinde barındırdığı endişelerin iş hayatına yansımasına, çalışanları ile arasında problemlerin çıkmasına ve olumsuzluklardan ötürü kendini yıpratmasına işarettir. Aynı zamanda, beklenmedik bir anda rahatsızlanmaya da yorulur.

Rüyada Sıkıntıdan Şikâyet Etmek

Rüyada sıkıntıdan şikâyet etmek, hayırlı kapıların açılmasına, iş yaşantısında üstün başarıya ve üst makamlara terfiye delalettir. Yapılan işin halka duyurulmasından sonra gelecek olan şöhretin kişinin işlerini kolaylaştırmasına işaret eder.

Rüyada Depresyona Girmek

Rüyada depresyona girmek, üzüntülü, stresli ve acı dolu günlerin bittiğine ve rüya sahibinin içindeki sorunların sona erdiğine yorulur. Kişinin hayırlı haberler alıp mutlu günler göreceğine ve ruhsal durumunda meydana gelen rahatsızlıkların Allah’a yönelmesiyle ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada Bunalıma Girmek

Rüyada bunalıma girmek, rüya sahibinin, aile üyelerinden birinin düştüğü kötü durumdan kurtulduğuna sevinmesine ve bu durum karşısında Allah’a dua etmesine yorulur. Aynı zamanda, parasal sorunlardan kaynaklanan eksikliklerin kişinin geleceğine ve eğitim hayatına etki edip çeşitli zorluklara sebep olacağına delalettir.

Rüyada Buhran Geçirmek

Rüyada buhran geçirmek, rüya sahibinin gelecek planlarında meydana gelen sorunları çözememesinden ötürü sıkıntı çekmesine işaret eder.

Rüyada Hezeyan Yaşadığını Görmek

Rüyada hezeyan yaşadığını gören kişinin sosyal hayatında meydana gelen sorunların,  kişide ruhsal bir baskıya dönüşmesine ve kişinin hayatını etkilemesine delalet eder.

Rüyada Panikatak Geçirdiğini Görmek

Rüyada panikatak geçirdiğini görmek, rüya sahibinin yapacağı işlerde büyük başarılara imza atacağına, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına ve bu şartları hayırlı işler için kullanacağına yorulur. Ayrıca, yıllar boyunca biriktirmiş olduğu anıların kişiye gelecek yaşantısı içinde yer yer acı vereceğine ve karar alma aşamalarında etki edeceğine işaret edecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!