RuyaTabirleri.com

Rüyada Sıkışmak

Rüyada sıkışmak, rüyayı gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında düştüğü çok zor durumlardan, uzun zamandan beri çektiği sıkıntılardan ve gerek kendisinden gerek etrafındaki insanlardan kaynaklanan sorunlardan çok yakın bir zaman içinde kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine rivayet eder.

Rüyada Sıkıştığını Görmek

Rüyada sıkışmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin hayat içerisinde çok zor duruma düştüğü ve bu yüzden çok zor ve kötü zamanlar geçirdiği olaylar ve durumlar karşısında çok büyük bir ferahlığa kavuşacağına ve bu durumlardan alnının akıyla çıkacağına işaret eder.

Rüyada Tuvalete Sıkışmak

Uzun zamandan beri kötü durumlar ile boğuşan rüya sahibinin, çok büyük sorunlar yaşadığına ve bu durumdan ötürü çok sıkıntılı günler geçirdiğine ve iş hayatında bir türlü kendisini toparlayıp gereken adımları atmakta güçlük çektiğine tabir edilir. Aynı zamanda, çok sorunlu ve zor bir durumdan kaynaklanan ancak rüyayı gören kişinin, etrafındaki insanların üzülmesinden ya da kırılmasından korktuğu için bir türlü söyleyemediği şeylere rivayet eder.

Rüyada İdrara Sıkışmak

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük bir sorun ile karşılaşmaktan çekindiği ve sevip değer verdiği insanları üzmekten korktuğu için çok büyük sıkıntı yaşadığı halde bir türlü söyleyemediği ve içinde tuttuğu birşeylerin varlığına alamet eder.

Rüyada El Sıkışmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sıkışmak İle İlgili Rüyalar;

  1. ibrahm (19 Kasım 2014 saat: 02:40)

    Kendi köyümdeyim cok hızlı bir sekilde koyu dolanıyorum koyun yollarında sonra yolda bi traktor gecerken durdurup biniyorum binrken galiba düsup tekerle camurluk arasında sıkısıyorum ama adam hala gidiyo bide biz sohbet ediyoruz. Adam farketmeden sikistigim yerden kurtulmak istiyorum farkederse ezer diye olmalı.ve kurtuluyorum kurtulduktan sonra adam yönünü dgistirip son surat kacıyor bende takip ediyorum koşarak o arada yolun kenarında bi evin bahcesinde oturan cocuklarla konusmaya baslıyorum hatırladıgım kadarıyla cocuk gecen sene arabayla geldiydin demi dedi felan filan birde bir muzik calıyor pop seklinde cok hos beni sevrceksen uzaktan sev diye bi sarki sonra ya bide ben birine asigim konustugum yerdemi degilmi bilmiyoru….. Sanki cama vuruyolar gibi ses geliyor gercekte bende hemen kalkıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,