RuyaTabirleri.com

Rüyada Sıkmak

Rüyada sıkmak, işlerin yoğunlaşacağı ve tabiri yerindeyse kişinin başını kaşıyacak vakti kalmayacağını ancak bu çalışmaların neticesini en güzel şekilde alacağını ifade eder. Konsantrasyonun artacağı bu dönemde bazı maddi tedbirler uygulayacak olan rüya sahibinin borçlarından bu yöntem sayesinde daha kolay ve rahat şekilde kurtulacağını ifade eder. Rüyada el sıkmak biriyle ortaklaşa bir işe girmek veya devletten iş nedeniyle destek görmek anlamına gelir. Tanımadığı birinin elini sıkan kişi bekarsa ailesinin önerdiği bir insanla evlilik hazırlıklarına başlar. Rüyada vida sıkmak, bir proje üstünde çalışmak ya da yapılan bir işteki tüm detaylara hakim olmak, amirlerden, yöneticilerden tam not alarak onurlandırılmak manasındadır. Birikim yaparak, tutumlu davranarak ilerleyen yıllarda zengin bir hayat sürdürmek anlamındadır.

Rüyada Parfüm Sıkmak

Kişi kendi üstüne parfüm sıktığını ve kokuyu beğendiğini görüyorsa karşı cinsle arasında aşk dolu zamanlar geçireceğine ve bedenen en sağlıklı, dinç zamanlarını geçireceğine alamettir. Hem görünüş, hem de davranış olarak beğeni toplamak, insanların kıskanç bakışlarına maruz kalmak demek olduğu gibi nazara da işaret eder.  Kişinin mevcut yaşam düzeninde bazı alışkanlıklarını değiştirerek çok müspet sonuçlar alacağına işarettir. Kötü kokulu bir parfüm sıkmak ise yakın çevresinde yapılan dedikoduları duyarak içerlenmek anlamına gelir.

Rüyada Portakal Sıkmak

Atadan kalma tarla veya arazilerin istimlak edilmesi ya da değerlenmesi sonucunda bir anda yüksek meblağda paralar elde ederek zenginleşmek olarak yorumlanan rüya aynı zamanda bereketli bir senenin de işaretçisidir. Yeni bir hayat kurmak, emekli oluncaya kadar çalışılacak bir işe yerleşmek veya yapılan işte isim yapmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Sıkmanın Psikolojik Yorumu

Her konuda kılı kırk yarmak, detaylara fazlaca takılmak demektir ve bazı durumlarda obsesif davranış şekilleri gösterildiğini de ifade eder. Rüya sahibinin mükemmeli ararken kendisini de, çevresini de yorucu davranışlar sergilediğine alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!