RuyaTabirleri.com

Rüyada Silah Atmak

Rüyada silah atmak, var olan düşmanlara karşı zafer elde edileceğine, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada silah atmak güç kazanılacak bir mevkiye erişileceğine veya itibar sahibi olunacağına da delalet eder. Farklı bir yoruma göre ise, rüyasında silah atan kimse, haksız yere başka birine iftira atar ve güç durumda bırakır. Yalan söylemeye ve kötü sözlere işaret eder. Eğer rüya sahibi elindeki silahı ateşlemiyor ise bu da etrafından gördüğü bazı olumsuzluk veya çirkin sözlere karşı savunmaya geçeceğine ve söyleyecek çok sözü olduğuna, ancak kimseyi incitmek istemediği için konuşmayacağına yorumlanır.

Rüyada Silah Taşıdığını Görmek

Güç, makam ve itibar gibi anlamlara gelir ve aynı zamanda kişinin şerefli bir hayat süreceğine, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, yetkili bir göreve atanacağına ya da devlette üst kademelere çıkacağına işaret eder. Hasta birinin kendisini silah taşırken rüyada görmesi ise şifa bulacağına yorumlanır. Sıkıntılı ve korku içinde yaşayan kimseler içinse tüm dertlerin ve endişelerin son bulup kişinin eski hayatına döneceğine tabir edilir.

Rüyada Silah Görmek

Farklı yorumlara sahip olan rüya kişinin haber alacağına yorumlanır. Silah ateşleniyorsa kızgın ve üzücü bir habere yorumlanır. Sadece silah görmek ise genellikle iyi haber alınması anlamına gelir. Rüyada silah gören kişi mevkili ve güç sahibi bir kimse olduğu gibi, aynı zamanda sadece ailesinde değil, tüm akraba çevresinde sözü ve hükmü geçen bir kimse olur. Rüyada silah taşıyan kişi, önemli devlet işlerinde başarılar ve iyi sonuçlar elde eder.

Rüyada Silah Atmak Psikolojik Yorumu

Rüyasında silah attığını gören kimseler genellikle hayati endişe yaşarlar. Kendilerini emniyette hissetmeyen ve herkese karşı güvensiz bir tutum içinde olan kimselerin sıklıkla gördüğü rüyalardandır. Kişinin bir şeyden korktuğunu ve her an başına bir şey geleceğini düşündüğünü de simgeleyen rüya, zaman zaman da kötücül düşüncelerin ortaya çıkması ile ilgilidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Silah Atmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Huseyin (10 Ekim 2016 saat: 03:42)

    Ruyamda kahvehanede bos oldugunu dusundugum silahi kontrol etmek icin havaya ates ettim ve silah patladi.sonra bu silahi küs oldugum birine verdim.o da silahi söktü.hani tamir edecek gibi.sonra kahvede bu kisi kayboldu.ve bu kisiyi ararken buldum yan kahvede.silahi ondan geri aldim. Bu ruyanin yorumu nedir acaba??

  2. pucıdey (03 Ekim 2015 saat: 11:37)

    Bir otele gittik arkadaşla otururken odada sanki giriş kapısı bizim oda otele kim geliyorsa bizim odaya uğruyor ordan dağılıyor en son yabancı bir adam bir bayan geldi odaya girdiler adam kendine oda seçiyor kadında iş atıyor bu gece buluşalım gibilerinden yabancı ama tarık ediyor anlayacağınız yanındaki adam odadan ayrılınca değişik sahneler başlıyor.. erkek arkadaşı geliyor sanki supelenıyor yine yanlız bırakıyor, kızla neyin nesıydı anlamadım… sonra sanki düğün var millet var sıraya dızılmısler ellerinde silahlar arkadaşla ben en başa geçtim sanki birtane araba geliyordu gelin arabası miydi değilmiydi hatırlamıyorum ama gelin arabasına benzer gibiydi yanaştı ve yanımdaki arkadaş havaya ateş etti bayağı attı.. diğerleri arkadaş attıktan sonra onlarda attılar…

  3. zbyd (31 Mart 2015 saat: 08:16)

    ruyamdabaska birinin kocasini aldattigini gordu ve onlarin ettigi kavgayi seyrediyordum sonra da nasil olduysa okisi ben olmus oluyorum ve esim elinde silahla ilk once adama iki el ates ediyor sonra kizimiza iki el ates ediyor daha sonradabana bes alti el sikiyor ama biz onun ates etmesiyle vurulmutoruz ama vuramadikca hirslaniyor bu ruyayi yorumlarsaniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,