RuyaTabirleri.com

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duymak, alınacak olan kötü bir haberi sembolize eder. Bu kötü haber moralinizi bozacak ve bir süre yapmanız gereken işleri ihmal edeceksiniz. Rüya hakkında yapılan bir yorum da gizli olan bir konuyu ifşa etmektir. Bu durum hem sizin tarafınızdan meydana gelebilir hem de bir başkası tarafından. Rüyanın işaret etmekte olduğu konulardan bir tanesi de yaşanacak olan endişedir. Bu endişenin sebebi her ne olursa olsun, biraz fazla büyütecek ve gereksiz yere kuruntu yapacaksınız.

Rüyada Silahla Ateş Etmek

Çevrenizde olan bazı kişilerin dost gibi görünmelerine rağmen samimiyetsiz olmaları ve sizin de bu durumun farkına varmanız, bu rüyanın konusudur. Bu durumun ortaya çıkmasının ardından, çevrenizdeki bazı ortamlardan kopmaya başlayacaksınız. Arkadaşlarınız arasından kişi ya da kişilerle ayrılıklar da ortaya çıkacaktır. Bu durumun yeni başlangıçlar yapmak için bir fırsat olduğunu unutmamalısınız.

Rüyada Silahla Yaralanmak

Burada bir kandırılma durumu vardır. Bir kişi tarafından kandırılmanız, sizi strese sokmaya yetecektir. Bunun sadece maddi anlamda bir dolandırılma olayı şeklinde düşünmemek gerekir. Güvendiğiniz birisinden görecek olduğunuz hatalı davranış da kandırıldığınızı göstermiş olacaktır. Burada kandırma olayının bir yakınınızdan gelmesi üzerinde durulmalıdır.

Rüyada Silah Almak

Bir rekabette yenilen taraf olma durumunu simgelemektedir. Bu rekabetin kaynağı hakkında çeşitli örnekler verilebilir. İş yerinde, okulda ve gündelik hayat içerisinde girişilen rekabet sonucunda, kaybetmek anlamına gelmektedir. Bu durumun sizi ciddi anlamda sıkıntıya sokması beklenmemeli. Kısa sürekli moral bozukluğu yaşanacaktır.

Rüyada Silah Taşımak

Burada bir soruna işaret vardır. Ancak bu sorunun diğerlerinden farkı, kendi ellerinizle oluşturmuş olmanızdır. Yani, sizin müdahale etmemenizden kaynaklanan ya da sorumsuzluk sonucu ortaya çıkan durumlar, problem olmaya ve can sıkmaya başlayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Silah Sesi Duymak İle İlgili Rüyalar;

  1. handan (17 Şubat 2015 saat: 09:47)

    Ruyamda kiz arkadasim evinin anahtarinin ev sahibi tarafindan degistrildigini kendisininde bnim erkk arkadasimin annesinde oldugunu soyluyo ve diyo ki kocasindan biktigini ve kocasiyla evlnmemi istiyo hayir diyrum.erkek arkadasimada diyorum ki arkadasim evde degil gelmiyrum bn oda bna diyoki iyi olmus zaten skintidaydim diyo.

  2. zeynep (07 Şubat 2015 saat: 07:54)

    rüyamda bize misafir geliyordu. hiç yere kavgalar oluşuyordu ne olduğunu anlamadım. bir sürü adamlar vardı. babam bir adamı öldürdü kuzenim de yanımdaydı. babam adamı öldürdükten sonra bir karmaşa çıktı. adamlar ellerinde silahla koşuyorlardı. onlar beni bulmaya çalışıyorlardı. bizim evin arkasına geldim . beni buldular. 2 tane adam benim yanıma geldiler kuzenimde yanımdaydı. adam bıçağı aldı ve ben anne kuzenimin ismim fatih diye bağırdım. o sırada uyandım zaten.

  3. yeliz (06 Aralık 2014 saat: 17:03)

    hiç tanımadığın bi evde bir yaşlı kadın bir yaşlı amca bir zenci birde hapisten yeni çıkan biriyle oturuyordum rüyada ezan okunduğu zaman zenci kalkıp ezanı yabancı kanal da açtı yaşlı teyze de dışarıda gül çiçek dolu kovalar içinde çiçekleri ayarlayibdeste yapiordu ki hapisten yeni çikan adama versin ki o onu bekleyen kiza vermesi için. Bide bu evde ben evlatliktim ama mutluydum . ayrıca buraya yani bu eve gelmeden önce de asker kıyafetleri içerisinde bi karakoldaydim.lütfen yorumlayinnnn:(

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,