RuyaTabirleri.com

Rüyada Silah Sıkmak

Rüyada silah sıkmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok ahlaklı bir insan olarak tanındığına, bu huyu sayesinde insanlar tarafından çok sevildiğine, çok geniş bir çevre içinde temiz kalpli ve ahlaklı bir kişi olması ile çok değerli ve kıymetli bir insan olarak görüldüğüne ve bu insanlardan yapacağı her işte destek göreceğine alamet eder.

Rüyada Silah Sıktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok dürüst, temiz ve ahlaklı bir kişi olarak tanındığına, çok hayırlı ve iyi bir kişiliğe sahip olduğuna, yaşadığı herhangi bir sıkıntıda etrafındaki tüm insanlardan destek göreceğine işaret eder.

Rüyada Birine Silah Sıkmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ahlaklı olması sayesinde elde ettiği kazancı ve şöhreti yardıma ihtiyacı olan bir kişi için kullanacağına, bu kişinin sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, bu kişiden çok büyük hayır duaları alacağına ve çok hayırlı günler yaşayacağına alamet rivayet eder.

Rüyada Havaya Silah Sıkmak

İş hayatında ve aile hayatında çok dürüst ve iyi bir kişi olması sayesinde elde edeceği kazancı, hayırsız ve fayda getirmeyecek bir işe yatıracağına ya da bir kişiye vereceğine ve çok büyük bir zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Kafaya Silah Sıkmak

Ahlaklı bir kişi olan rüya sahibinin, etrafındaki kişilerden ve başka insanlardan çok büyük saygı göreceğine, çok iyi yerlere geleceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına işaret eder.

 Rüyada Eve Silah Sıkmak

Rüya sahibinin, hane içindeki herkese bir şekilde yardımcı olacağına, dertlerine çare bulacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine ve maddi olarak destek olacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Silah Sıkmak İle İlgili Rüyalar;

 1. acaba (18 Kasım 2014 saat: 07:53)

  Ruyamda dagdayim yanimda 3 kisi var elime bir silah veriyorlar ve fazladan 1 mermileri oldugunu soyleyip bana veriyorlar havaya sikmami istiyorlar ve daha sonradan cok daha fazla mermi vereceklerini soyluyorlar eger onu sıkarsam 100 mermi daha vereceklerini soyluyorlar ama ne yaptiysam o tek verdikleri mermiyi havaya sıkamiyorum mermi silaha giriyor ama sıkısıyordu silahin icinde yamuk duruyordu bi turlu sıkılmıyordu ve oyle uyandım simdiden tesekkurler.

 2. Veysel (17 Ekim 2014 saat: 08:16)

  öncelikle merhaba
  Rüyamda büyük bir çatışmanın ortasındayım bizimkilerde karşı taraf epeyi kalabalık gelene sıkıp deviriyorum.
  Ama silah sürekli emniyete giriyor ben tekrar emniyeti açıyorum son mermimi sıktım ama karşı taraf kuru şıkı dediler ama bende vurduğum insanları gördüm
  Hemen o bölgeden çıktım gerçek silaha kuru sıkı sıkıyorum diye halamoğlunu ninemi ninemi halamı halamkızını motosiklette giderken gördüm beni arabaya kadar götürmesini istedim halamoğlu geliyorlar falan dedi
  Ben arabama doğru gittim bizim mahalleye baskına Gelmişler gördüm ama emniyet Güçleri önlem alıyordu fakat bunlar polis degil zabıtaydı ben arabamı aldım tedirginlik ve şaşkınlık vardı bende teyzemoğlunun yanına gittim orada dayımoğluda vardı bana dedi al şu parayı bir yer tarif etti git silah al dedi bende o anda bir tabağın içinde meyve vardı sadece Çilek Hatırlıyorum 3 tane aldım iki tane elimden düştü ben tekrar 1 tanesini ve büyüğünü almaya çalıştım aldım oradan çıkmazdan sanki gideceğim yere gidip gelmiştim Silahı bir masa gibi bir yerden aldım belime taktım ama parayı verdiğimi hatırlamıyorum
  Kapıya çıktım 14lü tarzında silah gibi birşeyde bizden birinin elindeydi kuzenim ferdinin annesi teyzemi ve yanında diğer akrabaları gördüm biraz konuştuk sonra uyandım

 3. sayko (20 Haziran 2014 saat: 12:12)

  ben rüyamda 2 arkadaşımla bi şey çaldığımızı gördüm. arkamızdan 3 adam bağırıyordu, ama biz koşarak kaçıyorduk. çaldığımuz şeyi rüyada hiç görmedim. sonra tenha bi yerden çok fazla insan olmayan, ama eli yüzü düzgün bi mahalleye girdik. arkamızdan bu sefer polis ve başka insanlar kovalıyordu. biz ise kaçıyorduk -silah birtek bende vardı ve silah doluydu-. sonra polis 2 arkadaşımı yakaladı, ben yine kaçıyordum. sonra önüme bi duvar çıktı, ben de polise eğer bana yaklaşırsa kendimi vuracağımı söyledim. ama o yaklaştı, tam elimden silahı almak için hamle yaparken ben kafama 1 el ateş ettim. ben yere yığılınca polis yanıma geldi ve “ölmemiş” dedi. işin tuhafı burası değil. aynı gece bu rüyayı kaçma sahnesinden başlayarak tekrar gördüm. yine polis bana yaklaşıyordu, ama bu sefer arkamda hiç duvar yoktu. kaçsam kaçabilirdim. ama bi şey benim kaçmamı engelliyordu. ben de yine polise eğer yaklaşırsa kendimi vuracağımı söyledim. o yine silahı elimden almak için hamle yaptı, bense kafama 2 el ateş ettim. polis yine yaklaştı ve “ölmüş” dedi. ama ben yaşıyordum. sonra uyandım. bu rüyanın anlamı nedir? bi de şey var, ben rüyada farklı bi görünüşteydim. yani dış görünüş olarak normal ben değildim. bu ne demek? şimdiden teşekkürler.

 4. mutlu (03 Mayıs 2014 saat: 05:44)

  oncelikle meraba.
  ben ruyamda ikinci defa silah ve para calmisim.ve onlari surekli sakliyorum.her ruyada baska yerdeyim.ama parayi ve silahi nasil caldigimi bilmiyorum.bildigim tek sey.bunlari büyük bir is yerinden calmisiz.daha sonra ikinci ruyamda ise bizim tarladayiz. silahi saklamaya çalışırken kulubeye buyuk bi yilan girer ve benim kedimin başını kopardi.yani yedi.ama yilana bir kere ateş ettim.yilan kaçtı.sonra baska bi yilan gordum ve oda kacti.ama yanimda bi kisi daha var.yalniz,para ve silah caldigimi bilmiyor.sonra yılanlar gitti 1. yilandan sonra yanimdakide gitmisti.ve sonra ben yine silahi saklayacak yer aramaya başladım.
  simdiden cok tesekkur ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,