RuyaTabirleri.com

Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyada silahla vurulduğunu görmek; düşman, kin, nefret, hırs, ihtiras gibi menfi anlamlara gelir. Bu rüyayı gören kişinin öfke duyguları kabarmış demektir. Çok acımasız duygulara kapılacak olan bu kimse, herkesin içinde olmayacak işler yapmaya yeltenecek cesareti de kendisinde bulacaktır. Bir diğer yoruma göre ise bu rüyayı gören kişi haksız kazanç elde edecektir. Bu haksız kazancından herhangi bir hayır göremeyecektir.

Rüyada Silahla Kafadan Vurulmak

Rüyada silahla kafada vurulduğunu görmek kişinin hayatı ile ilgili alacağı ölümcül kararların olacağına delalettir. Bu kararlar özellikle kişinin geleceğine büyük bir etkide bulunacaktır. Rüyayı gören kişinin durumuna göre bunun etkisi yapıcı da yıkıcı da olabilir. Kişi, eğer uzun zamandır kafasında düşünüp tarttığı ama kimselerle paylaşamadığı bir konu varsa, bunu dillendirme cesaretini bulacaktır. Etrafı tarafından fazla açık sözlü olduğuna dair eleştiriler alacak olan bu kimsenin gördüğü baskıyı kaldırması zor olacaktır.

Rüyada Silahla Vurulmak Ama Ölmemek

Rüyada silahla vurulup ölmediğini gören kişiyi şans melekleri enine sonunda gelip bulacaktır. Şerden kurtulacak olan kişi, hayırlara vesile olacak olan olayların ortasına düşecektir. Bu kimsenin adeta kötü kaderi ortadan kaybolacaktır. Bundan böyle hayatına güzellikler ve iyi şans ortak olacaktır. Kişi, kazandığı olumlu davranışlar ve elde ettiği varlık ile rahat bir yaşamın penceresini aralayacaktır. Rahat bir nefes alma fırsatı bulup, bütün dert ve sıkıntılarından uzaklaşacaktır.

Rüyada Yaralanmak

Kişi rüyada yaralandığını görmüş ise, bunun anlamı olumludur. Çok ani gelişmeler bu kişiyi beklemektedir. Bu ani gelişmeler, rüyada görülenin aksine iyi olarak çıkacaktır ve kişiyi rahatlatacaktır. Rüyayı gören kişi, uzun zamandır süregelen korkularının ne kadar boş ve yersiz olduğunu anlayacaktır. Bu gelişmelerden sonra kişinin hayatından huzur ve mutluluk eksik olmayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. kabuslurüyalarım (26 Temmuz 2014 saat: 11:29)

  Merhaba,
  Rüyamda tanımadığım bir erkek tarafından ucuna susturucu takılmış bir silahla sırtımdan 7 kez vuruldum. Vurulmanın etkisiyle yere düşüyorum yakınlarım hastaneye kaldırırken yolda midemin bulandığını fakat istifra edemediğimi görüyorum. Tanıdığım bir bayan yakınımız istifra etmiş olsam kurtulabileceğimi ben yapamadığım için öleceğimi dile getiriyor. Bana ateş eden kişiye aynı silahla kafasından sıkıyorum kurşunun çıktığını ve o erkeğin yaşadığını görüyorum. Sırtımda ameliyat izleriyle evime döndüğümü , yakınlarımı ararken sırtımdaki acıyla fazla hareket edemediğim için küçük bir su birikintisinde sol ayak parmak uçlarımın çamurlu suya değdiğini görüyorum. O sırada annem farklı yaşlı bir bayanın öldüğünü defin için taziyeye gideceklerini söylüyor. Uyanıyorum. İşin kötü tarafı her gece birbirinden farklı rüya görüyorum ( kabus desem daha iyi olur ) rüya görmediğim hiç bir akşam olmuyor. Bende bir sorun olabilir mi sizce?

 2. melih24 (05 Temmuz 2014 saat: 09:41)

  iyi günler biyerden geliyorum uzakta bi çocuk görüyorum çocuğu 4 5 kişi dövüyor arkamdan bi adam geçiyor o çocuğun babasıymış yanımdan koşarak geçip yanlarına gidiyo o arada ben bi binanın içine giriyorum camdan izliyorum çocuğun babası silahla çocuğunu dövenlerin hepsinin ayaklarından silahla vuruyor ben binanın içine gidiyorum görünmemek için orda benden başka birileride var onlarda o adama görünmemeye çalışıyolar aradan bi zaman geçiyo ben binadan inip karşıda bi markete gidiyorum bu adam kim ona bişey vermem gerekiyo diyorum ordaki adam kağırda şeker sar dışarıya at diyor o adam polislere teslim olmaya gitti diyor.

 3. sümeyye (11 Nisan 2014 saat: 10:02)

  babamı ve tüm ailemi gördüm önce bir seçim oluyordu seçimden sonra babamın yanına gittim seçim sonucunu söyledim babamın bekledigi gibi bir sonuç olmayınca cinnet geciriyor ve elindeki silahla etrafa ateş saçıyor ben kaçıyorum babam arkamdan gelip bana ateş açıyor ve ben yaralanıyorum karnımdan daha sonrada ailem beni oyle gorunce abim babama ateş ediyor ve babamı kafasından vurup öldürüyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,