RuyaTabirleri.com

Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyada silahla vurulduğunu görmek; düşman, kin, nefret, hırs, ihtiras gibi menfi anlamlara gelir. Bu rüyayı gören kişinin öfke duyguları kabarmış demektir. Çok acımasız duygulara kapılacak olan bu kimse, herkesin içinde olmayacak işler yapmaya yeltenecek cesareti de kendisinde bulacaktır. Bir diğer yoruma göre ise bu rüyayı gören kişi haksız kazanç elde edecektir. Bu haksız kazancından herhangi bir hayır göremeyecektir.

Rüyada Silahla Kafadan Vurulmak

Rüyada silahla kafada vurulduğunu görmek kişinin hayatı ile ilgili alacağı ölümcül kararların olacağına delalettir. Bu kararlar özellikle kişinin geleceğine büyük bir etkide bulunacaktır. Rüyayı gören kişinin durumuna göre bunun etkisi yapıcı da yıkıcı da olabilir. Kişi, eğer uzun zamandır kafasında düşünüp tarttığı ama kimselerle paylaşamadığı bir konu varsa, bunu dillendirme cesaretini bulacaktır. Etrafı tarafından fazla açık sözlü olduğuna dair eleştiriler alacak olan bu kimsenin gördüğü baskıyı kaldırması zor olacaktır.

Rüyada Silahla Vurulmak Ama Ölmemek

Rüyada silahla vurulup ölmediğini gören kişiyi şans melekleri enine sonunda gelip bulacaktır. Şerden kurtulacak olan kişi, hayırlara vesile olacak olan olayların ortasına düşecektir. Bu kimsenin adeta kötü kaderi ortadan kaybolacaktır. Bundan böyle hayatına güzellikler ve iyi şans ortak olacaktır. Kişi, kazandığı olumlu davranışlar ve elde ettiği varlık ile rahat bir yaşamın penceresini aralayacaktır. Rahat bir nefes alma fırsatı bulup, bütün dert ve sıkıntılarından uzaklaşacaktır.

Rüyada Yaralanmak

Kişi rüyada yaralandığını görmüş ise, bunun anlamı olumludur. Çok ani gelişmeler bu kişiyi beklemektedir. Bu ani gelişmeler, rüyada görülenin aksine iyi olarak çıkacaktır ve kişiyi rahatlatacaktır. Rüyayı gören kişi, uzun zamandır süregelen korkularının ne kadar boş ve yersiz olduğunu anlayacaktır. Bu gelişmelerden sonra kişinin hayatından huzur ve mutluluk eksik olmayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,