RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Silahla Yaralanmak

Rüyada silahla yaralanmak, ani haber almak ve bu haberin rüya sahibinin yakın çevresinde büyük yankılara neden olması demektir. Aynı zamanda pek çok kişinin tepkisini çekecek bir olayın vuku bulacağına da yorumlanan rüya, sevilen kişilerden görülen haksızlık veya hak edilmemiş kırıcı sözler olarak da yorumlanabilir. Tanıdığı biri tarafından silahla yaralanmak o kişiye karşı gerçek hayatta güven duygusunu zedeleyecek durumların hasıl olacağına ve bu kişiye karşı mesafeli davranacak olan rüya sahibinin kırgınlığını içine atacağına alamettir. Silahla yaralandığını ve kan aktığını gören kimselerin hayatlarında büyük dersler çıkaracakları olaylar söz konusu olur. Zararın kıyısından dönüleceğini, yaşanacak sorunları önceden hissederek önlem alan kimselerin hayatlarına problemsiz şekilde devam edeceklerine işarettir.

Rüyada Silahla Vurulup Ölmek

Kişiye üzüntü verecek haberlerin alınması şeklinde yorumlansa da, aslında bir devrin kapanmakta olduğunun işaretidir. Rüya sahibinin ilerlemesine engel olan veya kendisine ayak bağı olan durumları daha net göreceği ve iki yüzlü, hilekar, yalancı insanları hayatından uzaklaştıracağını bildirir. Yaşanan korkularla yüzleşmek, ertelenen sorunları daha kısa sürede çözmek için hareket etmek anlamındadır. Ağır stres altında olunduğunu ve yaşam koşullarının değişmesi gerektiğini bildirirken, yakın dostlardan gelebilecek olumsuz davranışlara karşı hazırlıklı olmak gerektiğini de vurgular.

Rüyada Birini Silahla Yaralamak

Rüya sahibinin değer verdiği, kendisi için önemli olan birini istemeden kıracak sözler söyleyeceğini ve hemen pişman olup, yaptığı hatadan ötürü bu kimseden özür dileyerek kalbini almaya çalışacağını tabir eder. Yakın kişilerle arada oluşacak kırgınlık ve mesafe anlamına gelen rüya, bazı sorunların üstesinden gelmek konusunda sıkıntı yaşamaya ve bu problemleri tek başına çözmek için uğraşan rüya sahibinin yaşadığı yoğun stres nedeniyle hata yapmaya açık olacağına yorumlanır.

Rüyada Silahla Yaralanmanın Psikolojik Yorumu

Gün içinde izlenen aksiyon ya da gerilim filmlerinin kişideki etkisini ya da olumsuz haberler duymaktan dolayı yaşanan stresi ifade eder. Bilinçaltının dışa vurduğu bu rüya geçmişte yaşanmış bazı korku dolu anların yeniden tezahür etmesinden duyulan endişeye de işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!