RuyaTabirleri.com

Rüyada Silahlar Görmek

Rüyada silahlar görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayatı boyunca hali vakti yerinde kimse olacağına, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, canın ve malının da her zaman güvende olacağına alamet eder. Rüya sahibinin, çevreden gelecek her türlü tehlikelerden, kazalardan ve belalardan uzak olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ağır Silahlar Görmek

Rüyayı gören kişinin başarı ve zafer alacağına adının önüne önemli ünvanlar geleceğine, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına işaret eder. Rüya sahibinin, kazanacağı yetkilerle toplumda ve iş dünyasında sürekli gündemde kalacağına ve hep adından söz edileceğine alamet eder.

Rüyada Ateşli Silahlar Görmek

Rüyayı gören kişinin yaptığı meslekte otorite olacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına yorulur. Rüya sahibinin karşısında halkın deyim yerindeyse hazır ol vaziyette duracağı kimse olacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Silahlar Görmek

Rüyayı gören kişinin çalışmaları ile üstünlük elde edeceğine, takdir toplayacağına, itibar kazanacağına, bu durumun özellikle maddi anlamda ayrıcalık ve üstünlük elde etmesine vesile olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin bu sayede duruşunun ve yürüyüşünün bile değişeceğine, başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına alamet eder.

Rüyada Silahlarla Çatışmak

Rüyayı gören kişinin yaşam savaşına, ticarette varlığını sürdürme mücadelesine ve hayat gailesine işaret eder. Rüya sahibinin otorite, makam ve zenginlik sahibi olmak için gösterdiği çabaya tabir edilir.

Rüyada Silahların Patladığını Görmek

Rüyayı gören kişinin ani haberler alacağına ve hiç beklemediği olaylar karşısında şaşkına döneceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: