RuyaTabirleri.com

Rüyada Silahlı Birinden Kaçmak

Rüyada silahlı birinden kaçmak, aklıselimle hareket eden rüya sahibinin kendisini endişeye sürükleyen koşulları değiştireceğini, korkularından kurtulacağını ifade ederken, aynı zamanda çevresinde kendisine düşmanlık eden insanlar olduğunu da bildirir. Sorunlarla baş etmenin işareti olduğu gibi, bazı sorunların çözümünde destek alınması gerektiğini de ifade eder. Rüya sahibinin rahat nefes alıp, feraha çıkması için bir süre daha bekleyeceğine, bu dönemde sabırlı olması halinde istediği sonuca ulaşacağına alamettir. İş yaşantısında rekabetin kızışacağına ve bazı kimselerin kazanma hırsı ile sadece kendilerini düşünerek hareket edeceklerini, rüya sahibinin başarılarının önüne geçmek, kariyerini zedelemek için arkadan işler çevireceklerini bildirip uyarıda bulunur. Bazı endişelerin haklı çıkacağını, kişinin tüm olan biteni enine boyuna düşünerek hareket etmesi gerektiğini işaret eder.

Rüyada Silahlı Birinden Saklanmak

Benzer şekilde yorumlanır ancak buradaki fark kişinin kendisine olan güvenini ve cesaretini kaybetmesine neden olan bazı durumlar yaşayacağıdır. Görüşü bulanıklaşan, düşünceleri dağılan rüya sahibinin sorunlar karşısında dik duruşunu kaybedeceğini ve nesnelliğini yitireceğini delalet eder. Aşırı fedakarlık yapıp, sevdiği insanları mutlu etmeye kendini adayan kişilerin giderek mutsuzlaşmaya başlayacaklarını ve çevrelerindeki kimselere uzak davranacaklarını işaret eder. Kariyer planlarında erteleme, geleceğe yönelik düşüncelerde isteksizlik yaşanacağı manasına da gelir.

Rüyada Birinden Kaçarken Yakalanmak

Kişiye verilen bir görevin ağır geleceğine yahut istenmeyen bir işin başa kalması sonucunda stres yaşamaya yorumlanır. Aynı zamanda kişiyi rahatsız eden, varlığı ile huzursuzluk veren bir tanıdığın da işaretidir. Küçük, önemsiz sorunları kendisine dert edinen ve her şeyi kafasına takan kişilerin kendilerini aşırı derecede sıktıklarını ve boşu boşuna stres yaşadıklarını bildirir.

Rüyada Silahlı Birinden Kaçmanın Psikolojik Yorumu

Başarısız olma, insanların gözünde küçülme gibi korkuları ifade eden rüya gerçek hayatta kişiyi tedirgin eden bazı durumların varlığına yönelik bilgi verir. Rüya sahibinin bazı hayati kaygıları olduğunu, bulunduğu çevrede sıkıntılar yaşadığını işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!