RuyaTabirleri.com

Rüyada Silahlı Saldırı Görmek

Rüyada silahlı saldırı görmek, birden fazla haber almak anlamını taşır. Bu haberler genellikle beklenmedik yerlerden gelen ve kişide anlık da olsa şaşkınlık yaratacak türde olabildiği gibi, beklenen haberlerin de peş peşe gelmeleri söz konusu olabilir. Bu noktada görülen rüyada kan olup olmaması da çok önemlidir. Eğer kişi silahlı saldırının başka birine yapıldığını görürse tanıdığı kimselerin hayatında olup biten ani değişimlere tanıklık edecek veya bu değişikliklerin bir parçası olacak demektir. Kişinin kendisine veya ailesine silahlı saldırı görmesi ise, uzak ya da yakın akrabaları ilgilendiren bir meselenin aile meclisinde konuşularak gündeme geleceğini, bir süredir üzeri örtülen meselelerin ortak bir zeminde buluşularak halledileceğini haber verir.

Rüyada Silahlı Saldırıda Yaralanmak

Silahlı saldırıya uğradığını ve yaralandığını gören kişiler para kaybına uğrayacakları bir işe atılır veya ortak oldukları kişinin ayrılması neticesinde işlerinin bozulduğu bir döneme girerler. Bu olumsuz durum çok uzun sürmeyeceği için geçici bir sıkıntıya işaret olarak görmek doğru olacaktır. Kişiye yeni tecrübeler edineceği ve bundan sonraki adımlarını daha dikkatli atmasını sağlayacak olayların veya haberlerin vuku bulacağını bildiren rüya, özellikle yeni tanışılan kişilerle iş yapmanın risk anlamına geleceği konusunda uyarıcı olarak görülebilir.

Rüyada Silahlı Saldırı Sonucu Ölmek

Mali konularda adımlarını dikkatli atarak ve özellikle iş konusunda denetimi elinde bulundurmak suretiyle yaşanacak bazı olumsuzlukları en hafif şekilde atlatacak olmaya yorumlanır. Ancak kişi tedbirsiz davranıyorsa veya iş konusunda sağlam zeminde hareket etmiyorsa düzen bozucu bir olay yüzünden çalışma hayatını yeni baştan oluşturmak zorunda kalabileceğine vurgu yapar.

Rüyada Silahlı Saldırı Görmenin Psikolojik Yorumu

Özellikle yakın bağ kurulan kişilerle sürekli birlikte olmak veya bu kimseleri yakın çevrede tutmak adına çaba göstermek demektir. Rüya sahibinin çevresindeki herkesle iletişim konusunda güçlü bir ilişki sürdürdüğünü ve hayatında merkeze koyduğu kişilerin zor durumlarında yardımlarına koşmak için uğraş verdiğini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!