RuyaTabirleri.com

Rüyada Sim Görmek

Rüyada sim görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı şeylerin tersi yönde ilerlemeye başlayacağına, bu durumun moralinin bozulmasına, canının sıkılmasına, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına rivayet edilir. Rüya sahibi mutlu, mesut yaşarken bir anda karşısına bazı aksilikler çıkacak ve tüm hayatı da, düzeni de bir anda alt üst olacak demektir.

Rüyada Parlak Sim Görmek

Rüyada parlak sim görmek de sim görmekle aynı şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişi için uğursuzluklarla ve şanssızlıklarla geçireceği zor bir sürece alamet eder ve bu dönemde rüya sahibinin kısmetlerinin kapanması nedeniyle sıkıntılarının, sorunlarının ve zorluklarının artacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Altın Sim Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır ve kazanç getirmeyecek işlere atılacağına fakat sonucun istediği gibi olmayacağına, kişinin elindekilerinden de olacağına ve büyük bir hayal kırıklığı içine düşeceğine işaret eder. Maddi anlamda güç kaybetmeye, geçim derdine ve yokluğa düşmeye tabir edilir.

Rüyada Gümüş Sim Görmek

Bu rüya hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin özellikle de sağlıktan yana tüm sıkıntılarının çözüleceğine, kişinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Simli İp Görmek

Rüyayı gören kişinin bahtının parlak, geleceğinin de açık olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayallerinin, isteklerinin ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, kişinin yüzünün güleceğine, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına rivayet edilir.

Rüyada Simli Ayakkabı Görmek

Rüyayı gören kişinin lüks ve konfor içinde yaşayacağına, iş hayatında atılıma geçeceğine, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına bu sayede refahının, zenginliğinin, malının ve parasının da artacağına delalet eder. Kişinin şansının açılması sayesine işinin gücünün de rast gideceği ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!