RuyaTabirleri.com

Rüyada Simit Görmek

Rüyada simit görmek kısıtlı olan ya da kişinin tabir yerindeyse kendi yağında kavrulmasına yetecek miktarda ama helal ve temiz kazanca delalet eder. Rüyasında elinde bir simit tuttuğunu ama onu yemediğini gören kişi parasını biriktirecektir. Rüyada birine simit verdiğini göre kişi, bir yakınına ya da arkadaşına borç verecek demektir.

Rüyasında birinden simit aldığını gören kişi ise birine borçlanacaktır. Rüyada simit görmek kişinin yaptığı iyi ameller olarak da yorumlanır. Rüyada simit görmek bazen de kişinin özel hayatı ile tabir edilir. Bir kişi rüyasında simit görüyorsa evliyse, eşi kendisi için hayırlı biridir ve evliliği her daim ağız tadıyla geçecektir yok eğer rüya sahibi bekârsa kendi kafasına uygun olan bir eş bulacak ve onunla çok mutlu olacak demektir.

Rüyada Simit Yemek

Rüyada simit yediğini gören kişi, hayatı yaşamayı ve onun nimetlerinden faydalanmayı bilen kişi olarak tabir edilir. Rüya sahibi parasını biriktirmeyi de keyfini çıkarmak için harcamayı da biliyor demektir.

Rüyada Simit Paylaşmak

Bir kişi rüyasında simidini bir başkasıyla paylaşıyorsa bu kişi cömert, iyilik sever ve yardım etmeyi bilen kimsedir. Rüyada simidini paylaştığını görmesi de düşkün ve yardıma muhtaç biri için yapacağı hayra delalettir.

Rüyada Simit Satmak

Rüyada simit satan kişi malını paylaşacaktır.

Rüyada Simit Yapmak

Rüyada simit yapmak bol rızık, nimet ve karlı kazanç olarak tabir edilirken aynı zamanda bekâr kimseler için hayırlı ve mutlu evlilikler olarak yorumlanır.

Rüyada Simit Fırını Görmek

Rüyada fırın görmek kişinin oturduğu semt ve hane içi ile yorumlanır. Fırında simit olduğunu görmek evin içindeki nimete delalet eder. Fırında simit yoksa o zaman hanede yokluk ve geçim sıkıntısı yaşanacak demektir.

Rüyada Simit Isırmak

Aza kanaat etmek manasına gelen rüya, eldeki imkanların şimdilik artmayacağını ve çekilen yokluğun, sıkıntıların bir müddet daha devam edeceğini, kişinin daha iyi günler görmek için sabırla hareket etmesi gerektiğini tabir eder. Simit ısırmak ve yemek rüya sahibinin kuşku içinde kalacağı bir konu yüzünden gece gündüz düşünmek zorunda kalacağına ve ilişkisine yönelik şüpheler içinde kavrulacağına yorumlanır. Özellikle evlilik fikri olanlar veya evlilik hazırlığı yapanlarda ev geçindirme hususunda kendisinden emin olamama sorunları yüzünden planlarını bir süre daha ertelemek zorunda kalacaklarını tabir eder.

Rüyada Bayat Simit Yemek

Maddi çöküntüye uğramanın, beklentilerin karşılık görmeyeceğinin ve sorunların çözümlenmesi için epey bir müddet daha beklemek gerekeceğinin delaletidir. Eski sorunların, soruların ve kuşkuların yenden gündeme geleceğini ve kişinin aradığı manevi huzuru bulmakta zorlanacağını, bu süreçte tevekkül içinde kalmanın en doğru şey olacağını işaret eder.

Rüyada Taze Simit Görmek

Yeni kısmet, talih açıklığı ve rızkın çoğalması demek olduğu gibi, evlenme niyeti olanların karşılarına çıkacak iyi bir kısmetle yakın tarihte yuva kuracaklarını, maddi anlamda yetersizlik yaşasalar bile, Allah’ın yardımı ile her sorunlarında kolaylıklar yaşayacaklarını bildirir. Her zorluğun üstesinden en iyi şekilde gelecek olmaya yorumlanan rüya, maddi konularda aile, akraba ve yakın çevreden beklenmedik yardımlar görerek duygusal anlar yaşanacağına da ifade eder.

Rüyada Sıcak Simit Yemek

Çok kısa sürede gelecek ani ve müjdeli bir haberi işaret eden rüya, kararsızlık yaşanan bir meselede en doğru yolu seçecek olan rüya sahibinin hayatındaki bir pürüzden tamamen kurtulacağını, iş bulmayı ve evine helal lokma götüren rüya sahibinin kazancını sevinçle yiyeceğini tabir eder. Sıcak simit bekar kişiler için görüştükleri kişilerle yakın zamanda nişan veya söz yapmayı planladıklarını, niyetlerinin karşılık bulacağı gibi, aile desteğini de alacaklarını ifade eder.

Rüyada Simit Hamuru Açmak

Ufak da olsa kendisine gelir getirecek bir iş yeri açacak olmaya, bu işten elde edilecek gelirden kenara para koyabilmeye yorumlanır. Simit hamuru açan kişilerin evlerinde her zaman bereket olur ve helal kazanca sahip olurlar. Allah inancının tam olduğuna, İslami kuralları önemseyen rüya sahibinin hem eşi, hem de çocukları ile düzgün bir hayat sürdüreceğine de yorumlanır.

Rüyada Susamlı Simit Görmek

Borcu olanların ve ödeme sıkıntısı çekenlerin bir çıkış yolu bularak ellerini rahatlatacaklarını ve bir müddet ellerindeki imkanların artmasıyla rahat bir nefes alacaklarının, zaman içinde borçlarından tamamen kurtularak var olan durumlarından çok daha zengin bir hale geleceklerinin müjdesini verir. Eşya yenilemek veya ikinci bir araç satın almak, ufak bir birikim yapabilmek manasına gelir.

Rüyada Kandil Simidi Görmek

Güzel amellere sahip olmak ve çevresindeki yanlışlıklara göz yummamak herkese eşit ve hakkaniyetli davranmak demektir. Eli açık ve yardımsever biri olan rüya sahibinin her duasının kabul olacağını, bir adağı varsa yakın zamanda gerçekleşeceğini bildirir. Rüya sahibinin analiz yeteneğinin güçlü olması ve sağlam kişiliği ile dikkatleri üstüne çekeceğini, çalıştığı kurum veya iş yerinde kendisine sunulacak bir teklifle hayatında yeni bir başlangıç yapacağını tabir eder.

Rüyada Simitçi Görmek

Rüya sahibinin fedakar biri olduğunu ve ailesini iyi koşullarda yaşatmak, onların boğazından haram lokma geçirmemek için çok çalıştığını bildirir. Huzurlu bir hayatın ifadesi olan rüya, kimseye borçlanmadan yaşanacağını, onurlu bir hayat sürdürüleceğini ve asla kişiliğinden ödün vermeden doğru bildiği yolda yürüyeceğini delalet eder. Simitçi olduğunu görmek, ayağını yorganına göre uzatan rüya sahibinin her türlü borcun altından kalkacağını ve rızkının çoğalacağını, azmi ve çalışkanlığının meyvelerini alacağını da bildirir.

Rüyada Yanmış Simit Yemek

Kişinin maddi yardım istediği bir arkadaşının aşırı cimrilik yapması yüzünden ve kişiye yardım etmeye yanaşmadığından dolayı hayal kırıklığı yaşamaya, zamanında destek verilen kimselerin bu zor günlerde ortalarda görünmemesi yüzünden içerleneceğine tabir edilir. Yanık simit yiyen kişi maddi konularda bazı hatalar yapmasından ötürü gereksiz yere borçlanır ve ödeme sıkıntısı çekeceği için moral bozukluğu yaşar.

Rüyada Simit Tezgahı Görmek

Simit tezgahı rızkını taştan çıkaran rüya sahibinin kendisine yeni iş imkânları yaratacağını ve gelirini bir nebze daha yükselteceğini, maddi açıdan yeni gelir fırsatları bularak ailesini geçindireceğini, her zaman helal kazanç peşinde olacağını bildirir. Simit tezgahı yaptığını görmek küçük bir iş yeri açarak zamanla işini büyütmeye, gelirini çoğaltmaya alamettir.

Rüyada Simit Fırınında Çalışmak

Sınırlı imkanlara sahip olmanın kişinin azmini köreltmediğini, aksine daha çok hırslandığını ve çok çalışarak, kenara para atıp, ilerleyen zamanlarda kendi işinin başına geçeceğini, eline geçen az miktarda bir parayı sermaye yaparak ticaret hayatına gireceğini işaret eder. Borç alınan birine erken ödeme yapmak ve maddi durumunu düzeltmek adına ek işe girmek yahut aileden kalan bir tarla ya da araziyi satmak anlamındadır. Kimseye muhtaç olmadan yaşamak için elindeki her imkanı doğru şekilde kullanan rüya sahibinin inayet sahibi, sevap işlemeyi seven, doğruluktan, haktan ayrılmadan yaşayan iyi bir mümin olduğunu da tabir eder.

Rüyada Kaşarlı Simit Görmek

Zenginleşmeye doğru adımlar atıldığını ve altın ya da döviz biriktiren kişilerin yaptıkları birikimler sayesinde rahatlayacaklarını, maddi konularda eskisine oranla daha ferahlamış olacaklarını bildirir. Kaşarlı simit yemek evlat sahibi olmaya, birine kaşarlı simit ikram etmek ise kalabalık bir misafir ağırlamaya veya bir kutlama için yemek vermeye yorumlanır. Rüya sahibinin çabalarının eşi ve ailesi tarafından destek göreceğini, ev almak için kolları sıvayan kişiye en büyük yardımı eşinin vereceğini ve ek iş yaparak kazanca katkıda bulunacağını bildirir.

Rüyada Kuşlara Simit Atmak

Yaşayan her canlıya Allah’ın bir armağanı olarak bakmaya ve elden geldiğince tüm canlılar için iyilik yapmaya, alçak gönüllü bir hayat sürmeye, insanlardan takdir görmeye yorumlanır. Rüya sahibinin doğruluğu ve dürüstlüğü ile örnek biri olmasıyla girdiği her ortamda çok sevileceğine de tabir edilir. Kuşlara simit atan kişinin evinde bereket eksilmez ve şansı iyi gider. Üzerindeki belalardan, kalbi sıkan düşüncelerden ve kuruntulardan kurtulmak anlamına da gelir. Kendi yağında kavrulan rüya sahibinin asla başkalarının kazancına göz dikmediği gibi, hak etmediği hiçbir nimete el sürmeyeceğini, maddi konulara değer vermeden, tevekkül içinde bir hayat geçireceğini delalet eder.

Rüyada Çöpe Simit Atmak

Kendisine yapılan bir iyiliği unutmak ve vefasızlık göstermek suretiyle kendisini seven birini üzmek, hayal kırıklığına uğratmak demektir. Çöpe simit atan kişinin eli daralır ve gelirinde ani düşmeler meydana gelir. Hastalanmaya, haline şükretmeyip Allah’a isyan etmeye, sahip olduğu nimetlerin değerini bilmemeye de yorumlanır ve zenginlikten fakirliğe doğru gidildiğini da ifade eder. Borçların artacağını, rüya sahibinin iki yakasının bir türlü bir araya gelmeyeceğini, yaptığı yanlışların farkına varmadığı sürece elindeki birikimi de harcayarak daha zor günler geçireceğini işaret eder.

Rüyada Simit Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendi küçük dünyasında mutlu yaşayan, hayallerini ve hedeflerini yüksek tutmayan, genellikle alçak gönüllülüğü ile tanınan kişilerin mütevaziliklerini, başlarına gelen olaylarda her zaman iyi taraflar arayarak hareket ettiğini tabir eder. Simit aynı zamanda kişinin kendini şanssız gördüğünü ve isteklerinin yerine gelmediğine, gelecekte de yaşamında çok fazla değişiklik olmayacağına inandığını bildirdiği gibi, umutsuzluk duygusunun da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!