RuyaTabirleri.com

Rüyada Şimşek Çakması

Rüyada şimşek çakması, rüyayı gören kişinin müjde alacağına, gülmekten yana bolca nasipleneceğine, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine tabir edilir. Ferahlamaya, sorunları, sıkıntıları, derdi ve kederi arkada bırakmaya, rahatlamaya, esenliğe kavuşmaya, tatlılık ve huzur içinde olmaya, eğlenceli ve güzel vakit geçirmeye, keyiflenmeye ve ani ama çok hayırlı olaylar yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Şimşek Çaktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hiç aklında yokken sevdiği birine kavuşacağına, güzel bir söz duyacağına ya da tabiri caizse yüzünde güller açtıracak değişiklikler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin sevinçten gözlerinin parlamasına vesile olacak kadar hayırlı ve temiz olayların yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Şimşek Çakması Ve Gök Gürültüsü Görmek

Rüyada şişmek çakması tek başına ne kadar hayırlı ve güzelse gök gürültüsü ile birlikte görüldüğünde de o kadar nahoş ve can sıkıcıdır diye kabul edilir. Rüya sahibinin üzülmesine, sıkıntıya düşmesine, ne yapsa da işin içinden çıkamaz hale gelmesine neden olacak musibetlerin baş göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Şimşek Çakması ve Yağmur Yağması

Rüyayı gören kişinin yaşamına renk ve değer katacak aynı zamanda da hayatını bir anda deyim yerindeyse bayrama çevirecek olayların yaşanacağına yorulur. Geçimin daha kolay sağlanmasına, başarıya, ilerlemeye, terfi etmeye, daha geniş rızık ve daha çok gelir sahibi olmaya alamet eder.

Rüyada Şimşek Görmek

Rüya sahibinin yolunun düzlüğe çıkması sayesinde rahat bir nefes alacağına işaret eder. Kişi, her geçen gün biraz daha yaşam tecrübesi edinecek ve hayata karşı daha olgun davranarak, zorlukların, sorunların ve sıkıntıların üstesinden daha kolay gelecek demektir.

Rüyada Yıldırım Düşmesi

Bu rüya pek de hayırlara yorulmaz. Üzüntüye düşmeye neden olacak bazı olayların yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şimşek Çakması İle İlgili Rüyalar;

  1. burcu (27 Aralık 2014 saat: 10:59)

    Rüyamda suyun içinde balık gibi ama kafası yılan olan bir balık görüyorum. Daha sonra teyzem o balığı suyun içinden alıp atyor. Balık gibi ama aslında yılan. Sonra teyzeme onu öldurmesini söylüyorum oda elinle onun tam boyun kısmından tutup sıkıyor. Daha sonrasinda ise ada gibi bir yrde buluyorum kendimi yanımda birileride car ama ben onların kim olduğunu hatırlamıyorum. Adanın her yeri yılan yavrusuyla dolu. Ben onları görünce denize giriyorum ve başlıyorum yüzmeye. Daha sonra suyun içinde de büyük yılanlar var hemde çok büyük. a ben mağara gibi bir yere yürüyorum. Ordan bana öyle büyük bir yılan çıkıyorki kendimi yine suda buluyorum ve yılanda arkamdan geliyor ben hızla yüzüyorum. Sonra kayalara tırmanıyorum en yüksek yerine ve yılan aşarıda kalıyor. Bana zarar veremedi ama vermek için uğraştı.

  2. ismail (12 Aralık 2014 saat: 10:23)

    rakımı yüksek tepe bir yolda nişanlımla giderken şimşek çakıyordu ve bir çok yere yıldırım düştü daha sonra berden fazla yıldırım düşmeye başladı ve biz o yıldırımlardan kaçıyorduk. tam hatırlamıyorum ama sanki bir yere saklandık üstü kapalıydı sanki böyle bir rüya gördüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,