RuyaTabirleri.com

Rüyada Şimşek Görmek

Rüyada şimşek görmek, pek de iyi şekillerde tabir edilmez. Ani ve beklenmeyen kayıplar anlamına gelir. Bu kayıplar hem maddi hem de manevi anlamda yaşanacak olanlardandır. Yani rüya sahibi, sadece mal, mülk değil aynı zamanda çok sevdiği kişileri de kaybedecek ve onların acısı ile kavrulacak demektir. Rüyada şimşek görmek, herkesi şok edecek olayların yaşanmasına, meşakkat ve çileye delalet ederken bir yandan da rüya sahibinin doğru yolu bulmasına yorulur.

Rüyada Şimşek Çakması

Rüya sahibinin gönülden yaptığı ve bazen sevgisinden dolayı aşırıya kaçtığı işlerin kişinin yakınları tarafından kaba bir tabirle yalakalık ya da dalkavukluk olarak yorumlanmasına işaret eder. Oysa rüya sahibi niyetinde de duygularında da son derece samimi ve dürüsttür.

Rüyada Şimşekten Kaçmak

Rüyasında şimşekten kaçtığını gören kişi için iyi hoş fakat ukala olduğu yorumu yapılır. Bu huy, rüya sahibinin belki de en kötü huyudur fakat çevresindeki kişiler için bu durum bazen katlanılmaz bir hal alabilmektedir.

Rüyada Şimşek Düştüğünü Görmek

Rüyada şimşek düştüğünü ya da şimşeğin üzerine düştüğünü görmek, rüya sahibinin kendisiyle çok uğraşan ve canını yakan kişiye karşı diş bilemesine ve önünde sonunda bu kişiden intikamını almasına tabir edilir.

Rüyada Eve Şimşek Düşmesi

Hane içinde yaşanacak olan sorunlara, ayrılıklara, kavgalara ve karmaşalara işaret eder. Uzun süre dinmeyecek olan hararetli münakaşalara ve aile bireylerinin bağlarının zarar görmesine delalet eder. Üzüntü, keder, zorluk ve sıkıntı anlamına gelir.

Rüyada Şimşekten Korkmak

Rüya sahibinin endişe ve kuruntularından uzaklaşmasına, rahatlamasına ve huzur bulmasına tabir edilir. Güvende olmaya, korunmaya, belalı kişilerden kendini soyutlamaya ve gönül rahatlığına kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibi için hayırlı ve güzel bir rüya olduğu yorumu yapılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şimşek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Mlk (24 Ekim 2015 saat: 13:13)

    Babaanem kardeşim halam ben evdeydik evin karşısına şimşek düştügünü gördüm büyük bir şekilde ardında eve dogru bir sey hareket etmeye basladı kardeşim halam ben kenare cekildik babaanemi uyarıyorduk kenara cekilmesi için oda anlamıyordu sonra bi arab geldi evin içinden gecti babaanem le benim yakınımdan

  2. buket (13 Ekim 2015 saat: 06:05)

    Ruyamda karanlik bi yolda yuruyodum ve elimde yemek gibi biseyler vardi tam net hatirliyamiyorum ardindan simsek cakmaya basladi ama caktiginda kendi ekseni etrafini aydinlatiyordu daha sonra ben kaciyordum ve futbol sshasina girdim ama ard arda cakmya devam ediyordu birileri sarki mirildamiyordu net hatirliyamiyorum ordanda kactim simsek dustu ve korkuyordum kendimi elimdeki tencereyle eve attigimi hatirliyorum dsha sonrada ruyamda esimin babasinin oldugunu duyuyordum uyandim orda

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,