RuyaTabirleri.com

Rüyada Sınav Görmek

Rüyada sınav görmek kişinin önündeki hayata delalet eder. Genel anlam itibariyle hayatın kalanının başarılar ve güzelliklerle dolacağına, rüya sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada sınav gören kişi kendini yaşadığı olaylara çok kaptırıyor bu durum bazen kendisine mutluluk getiriyorken bazen de haddinden fazla üzülmesinde neden oluyor demektir. Bu rüya çok nadir olarak kötü şekilde tabir edilir, o da önemsiz bir sorun olacağı şeklindedir.

Rüyada Sınav Olmak

Rüya sahibinin bahtının, şansının ve kısmetinin açık olduğuna, hayat yolunun da uzun ve temiz olacağına delalet eder.

Rüyada Sınav Kâğıdı Görmek

Kişinin sabrının, vicdanının ve aklının sınav edileceği yani sınanacağı bir olay yaşamasına ve bu durumda tutunacağı tavra dikkat çeker.

Rüyada Sınav Sonucu Görmek

Rüya sahibinin iyi not alması durumunda mutluluk verici olayların gerçekleşmesine, kötü not alması durumunda ise çok üzücü ve sıkıntı verici olaylar yaşanmasına tabir edilir.

Rüyada Sınav Kazanmak

Rüya sahibinin hayatta kazanacağı başarılara ve mutluluk verici güzel olaylarla karşılaşmasına delalet eder. Rüyada sınav kazandığını gören kişi çocukluğundan itibaren tüm yaşamı boyunca ailesinin göğsünü kabartacak kadar başarılı işlere imza atacak demektir.

Rüyada Sınav Kaybetmek

Başarısızlık sonucunda umutsuzluğa kapılmak ve uzunca bir süre karamsar olmak anlamına gelir. Rüya sahibi yaşayacağı başarısızlık nedeni ile bir an için hayatta her şeyin bittiğini düşünecek kadar büyük bir yıkım yaşayacak ama daha sonra toparlanacak ve hiçbir şeyin hayatın sonu demek olmadığını anlayacaktır.

Rüyada Sınav Sorularını Görmek

Rüya sahibini ve yakınlarını ilgilendiren bir işin, onlar için mutluluk verici şekilde noktalanması şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibi bu başarı için bir kutlama düzenleyip yakınları ile bir araya gelecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sınav Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gözde (04 Mayıs 2014 saat: 01:34)

  Rüyamda hakimlik sınavına gireceğim ama sınav antalyada olacak. Bunun için de ben kardeşim ve arkadaşm yarın olacak sınava gecesinden gitmeye karar veriyoruz ve bunun için de eğlenceli olur diye tren le gitmeye karar veriyoruz. Ancak treni kaçırıyoruz ve sonraki trenle gidersem sınavı kaçırmış olacağım. Bu yüzden otobüsle gitmeye karar veriyoruz ama 3 kişi boşuna yol parası vermeyelim diye kardeşim ve arkadaşım gelmek istemiyorlar ve bunun tartışmasını yaparken otobüslerde de yer bulamıyoruz. Bu nedenle sınavı kaçırıyorum. Içimde de annemlere nasıl söyleyeceğim diye savaşırken uyanıyorm. Yorumlarinizi bekliyorm.

 2. zafer (03 Mart 2014 saat: 12:30)

  rüyamda kazanmış olduğum bir sınav ile ilgili hakkımda değerlendirme yapıldığını gördüm. kendimde bu değerlendirme aşamasında araya bir kaç referans sokmak için uğraşıyordum. hatta sına değerlendirmesi yapan kişinin hakkımda olumsuz düşünceler içinde olduğunu ve bende bunu önüne geçmek için araya birilerini sokmaya çalıştığımı gördüm.

  bu rüyamı nasıl yorumlarsınız..iyi çalışmalar..

 3. nazlı (28 Aralık 2013 saat: 08:53)

  mrb rüyamın etkisindeyim hala uzatmadan açıklamak istiyorum.
  ben kardeşimin toplantısı vardı ona gidiyordum sonra kendi öğretmenimi görüp onunla tiyatruya gidiyorum yanımızda 3 arkadaşım daha da var.. tiyatroya gittiğimizde ışıklar kapanıyor ve biz 4 arkadaşı da birden birisi kaçırıyor . kaçıran adam çok zengin bir adam. bizi zorluyor yemek vermiyor zayıflamamızı istiyor bir şey yersek evire çevire dövüyor . en sonunda bir kapı açık oluyor biz kaçmaya çalışıyoruz – bu arada biz ve daha bir sürü kız var – dışarı çıkıyoruz . ben bağırıyorum. arkadaşlarım kaçıyor ama ben kalıyorum.evi kocaman ve yankı yapıyor ben ona bir odadan odaya bağırıyorum o**pu çocuğu diye bir yandan da ağlıyorum göz yaşım hiç geçmiyor . beni yine dövüyor en sonunda adamın – cinsel organına – vuruyorum ve arka kapıdan çıkıyorum. adamın kızları var biri benden büyük diğeri küçük onlar havuzun kenarında bir şeyler yapıyorlar . ben yanlarına gidiyorum. bana: hadi 3 diyince atlıyoruz. diyorlar. kendileri atlıyorlar ben atlamıyorum . bir sürü böcek saçlarına takılıyor. bana senin atlaman gerekiyordu diyorlar. sonra ben onlara bir şeyler diyorum düşmaniken arkadaş oluyoruz. sonra adam geliyor büyük kız adamın kafasına bir lamba atıyor adam bayılıyor ve ben kaçıyorum..yollar ,dönemeçler, denizleri aşıyorum . – hepsini koşarak aşıyorum- sonra köyde bir evde oluyorum ._ bu aradan ben uyanıyorum sol tarafa dönük iken sağa dönüyorum , bu gerçek , yatakta dönüyorum gözlerim açık_ sonra gözlerimi kapatıyorum ve tekrar rüyanın devamını görüyorum.ben ağlıyorum yaşadıklarımı unutamıyorum düşündükçe ağlayasım geliyor, diyorum. o evin kapısından babam çıkıyor ve ben ona : seni polise şikayet edicem bana yaptıkların için , diyorum. babamda : ne halin varsa gör zaten ilk sınavdan 70, 2. sınavdan 60 aldın 3.sü de 60 gelecek diyor . ben yüzümü babama çeviriyorum. ve uyanıyorum. bu arada şunu da ekliyeyim sınav ne alaka anlamadım ve benim 95 den düşük notum yok. sınavlarım başladı . acaba bi alakası varmıdır ? lütfen yardımcı olun .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,