RuyaTabirleri.com

Rüyada Sınav Kağıdı Görmek

Rüyada sınav kağıdı görmek, resmi bir evrak almaya ya da kişiye kamu kuruluşlarından gelen bir bildirimin ulaştırılması anlamına gelir. Rüyanın diğer olaylarıyla yorumlanması daha doğrudur. Bir konuda rüya sahibinin sınanacağını, yalan söyleyip söylemediğinin anlaşılması için çevresindeki kimselerin bazı numaralar yapacaklarını da bildirir. Yalancı şahitlik ya da kendini sıyırmak için yalan söylemek anlamına da gelen rüya, aynı zamanda öğrencilerin sınav dönemlerinde yaşadıkları stres ve sıkıntıya da alamettir. Başarılı bir sonuç ya da mülakattan geçip yeni bir işe girmek, çok istenilen bir kamu kurum ve kuruluşları adına düzenlenen mesleki sınavlarda başarılı olmak anlamına da gelir.

Rüyada Sınav Kağıdı Doldurmak

Bir sınava girip kağıt doldurduğunu görmek iş müracaatında bulunmak, resmi iş sınavlarına girmek ve muvaffak olmak, takdir görülecek işler yapmak ve sevdiği insana kavuşup mutluluktan ağlamak anlamına gelir. Kişinin yaşamına dair her konuda fikrinin ve davranışlarının sınanacağı bir durum içine gireceğine de alamet olan rüya, İslami olarak da kişinin inancının ve sabrının sınanacağına, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Boş Sınav Kağıdı Görmek

Boş sınav kağıdı kaybolan umutların, kırılan hayallerin ve kişinin boş işler uğruna sorumluluklarını yerine getirmediğini ve bu yüzden hayat düzeninde bir takım aksilikler olacağını bildirir. Eğitim hayatını sürdüren kişiler için girecekleri sınavlardan kötü sonuçlar almaya, sınıf tekrarına veya mezuniyetin uzamasına da yorumlanır.

Rüyada Sınav Kağıdı Görmenin Psikolojik Yorumu

Sınav kağıdı genel olarak eğitim alan kişilerin gün içinde yaşadıkları sınav stresinden veya yaklaşmakta olan sınav tarihlerinden dolayı duydukları endişeyi, sürekli ders çalışmaları ve başarıya odaklanmaları sonucu gün içinde düşündüklerinin rüyalarına yansımalarıdır. Öte yandan sınav kağıdı görmek, kendisini zorlayan ve sınırlarını aşmak için mücadele veren yenilikçi karakterleri de simgeler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sınav Kağıdı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. İsimsiz (10 Aralık 2016 saat: 21:38)

  Rüyamda yakın bi arkadasım elimdeki sınav kağıdını almaya çalışıyodu sınav kağıdımı tuttuğunda ise bende sınav kağıdımı tuttum ve bırakmadım çekiştirdik ve rüyamda arkadaşıma kopya vermek istemiyorum hoca görür diye birde rüyamda arkadaşımdan nefret ettim kalktığımda ise çok korktum

 2. yusuf (17 Kasım 2016 saat: 00:31)

  sevgilimle şuanda yaşayan kardeşimin mezarında ağlıyorduk şuanda başka şehirde yaşayıyorum ama kardeşim yaşadığı şehirde kardeşimin cenazesinde ikimizin olması imkansız.sadece bunu hatırlıyorum hayırlara vesile inşallah yorumlarmısınz.Düşünüyorum arkadaşım bu siteyi önerdi bende yazayım dedim yardımcı olursanız sevinirim.
  bu arada sevgilimde benzer bi rüya görmüş aynı mezar ama bu kumunu çekmiş yine ikimiz ağlıyorduk

 3. Ayse (13 Kasım 2016 saat: 09:56)

  Rüyamda kızımın okuluna gitmiştim.kızımı sorduğumda onun bir köşeden çıkıp geldiğini gördüm. Sonra kızımın pantolonu yarıya kadar inilti. Bana bir şey yapmadığını söylüyordu.
  Yanında amcamın kızı vardı kızımın bir adamın elinden zor kurtardini söyledi.
  Ben elime bir ağaç alıp adamı dövmek istedim.sonra para arıyordum, ve bir anda yerde 20 lira gördüm.Alırken elimde bir bez ve içinde kabe resmi vardı.

 4. Ayse (13 Kasım 2016 saat: 09:55)

  Rüyamda kızımın okuluna gitmiştim.kızımı sorduğumda onun bir köşeden çıkıp geldiğini gördüm. Sonra kızımın pantolonu yarıya kadar inilti. Bana bir şey yapmadığını söylüyordu.
  Yanında amcamın kızı vardı kızımın bir adamın elinden zir kurtardini söyledi.
  Ben elime bir ağaç alıp adamı dövmek istedim.sonra para arıyordum, ve bir anda yerde 20 lira gördüm.Alırken elimde bir bez ve içinde kabe resmi vardı.

 5. Anonim (13 Kasım 2016 saat: 09:44)

  Rüyamda kızımın okuluna gitmiştim.kızımı sorduğumda onun bir köşeden çıkıp geldiğini gördüm. Sonra kızımın pantolonu yarıya kadar inilti. Bana bir şey yapmadığını söylüyordu.
  Yanında amcamın kızı vardı kızımın bir adamın elinden zir kurtardini söyledi.
  Ben elime bir ağaç alıp adamı dövmek istedim.sonra para arıyordum, ve bir anda yerde 20 lira gördüm.Alırken elimde bir bez ve içinde kabe resmi vardı.

 6. centilmen (28 Nisan 2016 saat: 13:52)

  Rüyamda hangi dersten yazılı imtihan olduğumu bilmiyorum fakat imtihan sona erdi ben yazılı kağıdını öğretmene verecektim arkadaş kontrol etti iki üç tane yanlış yaptın bunları değiştir ben istemedim fakat bu cevapları bana sınav esnasında öğretmen söyledi bir şey olmaz dedi ve önce öğretmenin yanında bir bayan vardı o gördü öğretmeni uyardı çünkü eğilmiş ikisi yazılı kağıtları ile meşguldü yanımıza geldi bizi polis çağırıp teslim edeceğini söyledi ve ben değişiklik yapamamıştı mama bir ayrıntı kafama takıldı imtihan kağıdında başka bir isim varmış ve daksil çekilip benim ismim vardı daksil tam yapışmadı için başkasının ismi altta okunuyordu bende polise bunu göstereceğim diye içimden geçirdim ama çok fazla endişem yoktu

 7. sevcan (08 Nisan 2016 saat: 20:00)

  1. gün rüyamda sınav kağıdını görüyorum çözmeye çalışıyorum ama hiç bir şey yapamıyorum bildiğim şeyleride unutuyorum sınav kağıdını adımı bile yazmadan bomboş veriyorum kağıdı
  2. gün hoca bütün sınıfı bizim komşunun evinde sınav yapıyor komşunun evide simsiyah boyalara boyanmış ve odanın içi kömürlerle doluydu sınavda hoca hariç kimseyi göremiyorum daha sonra kağıtlar önümüze geldi odanın içi çok karanlık olduğu için sınav kağıdını bile zor görüyordum bildiğim bir soruyuda yarım yarım cevaplamıştım. teşekkürler

 8. cansu (04 Nisan 2016 saat: 11:51)

  Ruyamda dil ve anlatim sinavina giriyordum ama bir tek ben agidi eve getiriyordum. Hatta hocam da bana kizmiyor annenle babanla cevapla diyordu ben de cevapliyordum. Annem de yeter ugrastigin diyor ve gotur ver sunu diyordu ben de veriyordum oradaki soruu da uzuntu ve ozlem dolu bir mektup yazmamiz isteniyoru ben de yaziyordum yalniz bu yazi beni derinden etkilemis olmalli ki aglayacak gibi oluyorum.

 9. gamze (17 Ocak 2016 saat: 09:43)

  Ruyamda ben sinava giriyodum.Arkamda bi cok iyi sevdigim arkadasim bide bana iyi gozukup aslinda dusman olan bir arkadasimi gordum.Aslinda beni cok kiskanan cekemeyen bir arkadasim sinav olurken ben hic birsey yapamiyorum ve sanirim tuvalete gidyorum ama kendim ayagimla gidip gitmedigimi hatirlamiyorum tuvalete girip girmedigimide ama tuvalete gittim tuvalet karanlik ve pisti ama geri dondugumde ilk soruyu onlardan kopya cekiyorum sirama oturdugum anda kagidimin kirmizi bi kalemle yapildigini ve o gordugum ilk sorunun onlarla ayni oldugunu gorunce dogru oldugunu dusundum ve kagidimi verdim

 10. Esra (14 Aralık 2015 saat: 09:56)

  rüyadamda güya sınavdan haberim bile yokmuş o gün kalk sınava gidiyoruz diye arkadaşlarım götürüyo yerini bile bilmiyorum bir binaya giriyoruz bir adam sen burda gireceksin diyo sırama geçip oturuyorum önüme kalın bir kitapçık veriyolar 2 saat içinde bitirin dediler benimle girenlerin hepsi kısacık sürede bitirdi ben hala çöz babam çöz daha yarısına bile gelmedim ağlamaya başlıyorum hoca Git elini yüzünü yıka Gel öyle devam et diyo gidiyorum elimi yıkadiktan sonra Ne hoca ne kitapçık etrafta Hep kağıtlar var kendi kitapçığımı arıyorum fakat bulamıyorum. Neyse içim buruk binadan çıkıyorum sınava girenlerin hepsi mutlu geçtik geçtik diye seviniyolar ben ağlamaya başlıyorum. çok korkmuştum sonra uyandım. Yorumlarsanz çok sevinirim :) hala etkisindeyim

 11. hurea (17 Ekim 2015 saat: 10:12)

  Rüyamda bir fırtına vardı. Herkes yemek stoğu yapıyordu.Büyük bir sel geldi.İki olu vardi. Herkez obür dünyaya gitmek için kazırlık yapıyordu.Annannem yanında sarımsak gibi şeyler götürüyordu. Ordan karanlıkların arasından Azrail göründü başında siyah uzun bir başlık vardı ve elinde tirpan vardı.bu firtınalı selde 2 ölü vardı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,