RuyaTabirleri.com

Rüyada Sınav Kazanmak

Rüyada sınav kazanmak, uğur olarak kabul edilir. Şansın ve bahtın açık, geleceğin de parlak olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin tüm hayatının başarılar içinde geçeceğine, ailesini utandırmayacağına, ileride saygın bir kimse olacağına işaret eder. Rüyada sınav kazanmak, ün, nam, şan, şöhret ve rütbe sahibi olmaya, zenginliğe, bolluk ve berekete, mutlu bir hayata, sağlıklı, uzun ömre işaret eder.

Rüyada Sınav Görmek

Rüyada sınav görmek, rüya sahibinin olaylara karşı sakin ve mantıklı yaklaşan bir kişi olduğuna, duygularına ve öfkesine yenilmediği için en belalı olaydan bile zarar görmeden, başı ağrımdan kurtulabildiğine yorulur.

Rüyada Sınava Girmek

Rüyada sınava girmek, rüyayı gören kişinin korktuğu şeylerle sınanacağına fakat en zor durumda bile hak yolunu terk etmeyeceği için selamete, huzura ve esenliğe kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Sınav Kazanmak

Rüyada sınav kazanmak, düşmanı ya da rakibi yenmeye, işinde üstünlük elde etmeye, başarıya ve zafere tabir edilir. Çalışma azmi ve inancı sayesinde her işin ve zorluğun üstesinden gelmeyi başaran bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Sınava Yetişmek

Rüyada sınava yetişmek, rüya sahibinin kulağına küpe edeceği bir olay yaşayacağına ya da yaptığı bir hata dolayısıyla büyüklerinden bir nasihat alıp ona uyacağına tabir edilir. Rüya sahibi aynı hataya düşmemek ve aynı sıkıntıları yeniden yaşamamak için yemin edecek demektir.

Rüyada Sınava Geç Kalmak

Rüyada sınava geç kalmak, hayırsız ve uğursuz kişilerle karşılaşmaya bu kişilere uyup onların gittiği yoldan gitmeye bu nedenle de pek çok kazaya ve belaya uğramaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin çevresindekilere karşı temkinli davranmasında fayda var demektir.

Rüyada Sınavda Kopya Çekmek

Rüya sahibinin çok sevdiği ve güvendiği bir kimse tarafından sırtından bıçaklanacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: