RuyaTabirleri.com

Rüyada Sınav Kazanmak

Rüyada sınav kazanmak, uğur olarak kabul edilir. Şansın ve bahtın açık, geleceğin de parlak olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin tüm hayatının başarılar içinde geçeceğine, ailesini utandırmayacağına, ileride saygın bir kimse olacağına işaret eder. Rüyada sınav kazanmak, ün, nam, şan, şöhret ve rütbe sahibi olmaya, zenginliğe, bolluk ve berekete, mutlu bir hayata, sağlıklı, uzun ömre işaret eder.

Rüyada Sınav Görmek

Rüyada sınav görmek, rüya sahibinin olaylara karşı sakin ve mantıklı yaklaşan bir kişi olduğuna, duygularına ve öfkesine yenilmediği için en belalı olaydan bile zarar görmeden, başı ağrımdan kurtulabildiğine yorulur.

Rüyada Sınava Girmek

Rüyada sınava girmek, rüyayı gören kişinin korktuğu şeylerle sınanacağına fakat en zor durumda bile hak yolunu terk etmeyeceği için selamete, huzura ve esenliğe kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Sınav Kazanmak

Rüyada sınav kazanmak, düşmanı ya da rakibi yenmeye, işinde üstünlük elde etmeye, başarıya ve zafere tabir edilir. Çalışma azmi ve inancı sayesinde her işin ve zorluğun üstesinden gelmeyi başaran bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Sınava Yetişmek

Rüyada sınava yetişmek, rüya sahibinin kulağına küpe edeceği bir olay yaşayacağına ya da yaptığı bir hata dolayısıyla büyüklerinden bir nasihat alıp ona uyacağına tabir edilir. Rüya sahibi aynı hataya düşmemek ve aynı sıkıntıları yeniden yaşamamak için yemin edecek demektir.

Rüyada Sınava Geç Kalmak

Rüyada sınava geç kalmak, hayırsız ve uğursuz kişilerle karşılaşmaya bu kişilere uyup onların gittiği yoldan gitmeye bu nedenle de pek çok kazaya ve belaya uğramaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin çevresindekilere karşı temkinli davranmasında fayda var demektir.

Rüyada Sınavda Kopya Çekmek

Rüya sahibinin çok sevdiği ve güvendiği bir kimse tarafından sırtından bıçaklanacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sınav Kazanmak İle İlgili Rüyalar;

 1. hale (17 Kasım 2015 saat: 16:45)

  Rüyamda sinav kagidi geri aldm pozitiv oldugum sögledi ögretmenm lakin bazi hatalarm vardi.Diger bir rüyamda da askerde olan sevdigimi gördüm kendisi cok uzaklarda naxcivan atli bir sehirde askerligini yapior sevdigimi sivil olark gördüm, sariliordu.

 2. hatice (11 Eylül 2015 saat: 10:20)

  Abim in 4 yaşındaki oğlu ile oynuyorum sonra bi ara telefonu alıp dgs sitesine girdim korkarak açıyorum baktım 2. Tercihim olmuş ben de bi sevinç heyecan var ondan sonra kazandığım yerle ilgili bişey anlamadım arka tarafa gittiğimde 3 kişi oturmuş benim arkam denize dönük soruyorum kazandığım yeri ama onlar yardimci olamıyorlar eve geldim anneme dedim kazanmisim falan o da diyo ki bana allahtan başka bişey dileyseydim olacakmış dedi uyandığında sanki hersey gerçekti…ama rüya işte

 3. Sibel (21 Temmuz 2015 saat: 00:21)

  Ben bir sınava girdim ve rüyamda bu sınavın açıklandıgını kaldıgımı gördüm sonra yanlış açıklanmış oldugunu ve internetten tekrar bakmamız gerektigini ögrenip tekrar bakıyorum ve geçmiş oldugumu görüyorum inanamayıp tekrar tekrar sorguluyorum ve her sorgulamamda puanım artıyor yani daha yüksek bi puanla geçiyormuşum şakamı bu diye düşünmeye başlıyorum kurstaki hocamı görüyorum sonrası yok uyanıyorum

 4. Sevgi Taş (16 Temmuz 2015 saat: 08:11)

  Bu yıl Kpss ye girdim ama sınav istedigim gibi gecmemisti dün gece rüyamda ben bir sınava giriyordum Kpss gibi bir sınava evin oradaki eczanenin önündeydik yanımda liseden ve dersanedn arkadaslarimda vardi ama liseden arkadasimla yillardir gorusmuyoruz sinavin sonuc zarfi geliyor zarfi liseden arkadasim aciyor ve ben sinavi kazaniyorum hem de cok umudum yokken çok şaşırıyorum seviniyorum sonra uyandım

 5. Misafir (10 Temmuz 2015 saat: 01:41)

  Rüyamda Üniversite tercihleri sonucunu bakıuodum ve kazandığımı gördüm çok güzel bi üniversite ve çok güzel bi bölüm kazanmıştım ama gerçekte Üniversitesinn öyle bi bölümü yok ne anlama geliyor tşk ederim. ((bu yıl 2. Defa sınava girdim fakat istediğim puanı alamadım seneye tekrar hazırlanıcam))

 6. sıla (06 Temmuz 2015 saat: 11:54)

  ben pybs sınavına girmiştim sonra rüyamda o sınavı kazandığımı gördüm ne anlama geliyor acaba yazar mısınız bu rüya benim için çok önemli lütfen yazın heralde bu sınavı kazanamıyacağım anlamına geliyor inşallah kazanırım lütfen soyleyin lütfen çok acil

 7. merve demir (02 Aralık 2014 saat: 21:48)

  eski sevgilimle öpüştüğümü gördüm. ne anlama gelıyo?

 8. uzgu (02 Aralık 2014 saat: 21:46)

  ankaraya gitmek için hazırlandım. uçak biletim falan hazırdı. arkadaşımla vedalaşmak için yanına gittim. alarmım çaldı. uçağa geç kalmak üzereydim koşa koşa gittim son anda yetiştim. uçakta almanyada ki kuzenim ileydim . ve test çözüyodu. not: ygs ye gireceğim ve ankarayı istiyorum

 9. Duygu (21 Ekim 2014 saat: 22:18)

  Ben bu yıl üniversite sınavına hazırlanıyorum normalde ve sınav iki aşamalı ben rüyamda birinci aşamada güzel bi sıralama alıyorum ve ailem ve ben o kadar seviniyoruz ki gerçekten uyandığımda bu rüyayı o kadar gerçek yaşadığımı farkediyorum. Mutluluğunu hala yaşıyorum gerçekten. Hani derler ya rüyalar gerçek olur diye inşallah benim rüyamda gerçek olur . Teşekkür ederim şimdiden:)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,