RuyaTabirleri.com

Rüyada Sınav Olmak

Rüyada sınav olmak, kişinin yeni atılımlar için veya değişiklikler için henüz hazır olmadığını, olgunlaşma zamanını tamamlamadığını ve beklemesi gerektiğini gösterir. Rüyada sınav olmak aynı zamanda kişinin gerçek hayatta da sınanacağı anlamlarına geleceği gibi, ahiret hayatına uygun yaşayıp yaşamadığını gözden geçirmesi için bir uyarı niteliği de taşır. Rüyada sınava girmek psikolojik olarak da yorumlanan rüyalardandır ve özellikle öğrencilerin ve önemli bir sınava girmek üzere olanların bilinçaltlarından kaynaklanan bir şekilde bu tip rüyalar gördüğü de sık rastlanan bir durumdur.

Rüyada Sınav Görmek

Kişinin yakın çevresini, özellikle de ailesini ihmal ettiğini ve sorumluluklarını yeteri kadar yerine getirmediğini gösterir. Kişiye daha dikkatli olması gerektiği konusunda uyarıda bulunan rüya, kişinin korktuğu durumlar olduğunu ve bazı konularda kendini çaresiz hissettiğini de gösterir. Rüyada sınav görmek, bazen de kişinin başına dert açtığını ve içinden çıkılamaz bir durumla mücadele etmek zorunda kaldığına da yorumlanır.

Rüyada Sınavda Başarısız Olmak

Kendine olan saygısını yitiren, gerçek hayatta da pek çok başarısızlık yaşayan birine işarettir. Rüya sahibinin endişeler içinde olduğunu ve her konuya tereddütle yaklaştığını da gösterir. Genellikle düz anlamıyla yorumlanan rüya, kişinin gerçek hayatta da başarısızlık yaşayacağına yorumlanır ve girişimlerinde dikkatli olması, temkinli davranması için uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Sınava Girememek

Rüya sahibinin gerçek hayatta da çok büyük bir fırsatı kaçıracağına yorumlanır. İş ve özel hayat açısından, kısmetlerini göremeyen ve kaçırdığı fırsatlar için ömür boyu pişmanlık yaşayan bir kimseyi işaret eder. Kişinin olaylara at gözlüğü ile baktığını ve analiz etmediği için doğru adımlar atamadığının da işaretçisidir. Rüyasında sınava giremeyen kişi, kendisi için de doğru olanın ne olduğunu bilemez ve hayatı boyunca her zaman başkalarının sözlerine göre hareket eden ve genellikle de yanlış kararlar veren biri haline gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!